Ž  Klouček, Zmatlík, Moscato

2  Katešovec 2x, Klouček, Gremal

Č  -

D  -

K utkání jsme odjížděli s cílem zvítězit, ale s vědomím toho, že to nebude vůbec jednoduché, což se také potvrdilo. Do utkání jsme nastoupili téměř v plné sestavě, když se po delší době objevili v dresu Bělé Picek a Femiak, naopak chyběl jen študent Bajtalon. Úvod utkání se lépe podařil domácím hráčům, kteří vycházeli z velice tvrdé obrany. V útoku se prosazovali především z větší vzdálenosti Šilhánek a Bitner, když se v brance Bělé nedařilo Renzovi, který si v 7. minutě za stavu 5:3 pro domácí sám řekl o vystřídání. S příchodem druhého brankáře Kabátníka se naše hra zlepšila. Přidali jsme na důrazu v obraně, kterou podpořil svým dobrým výkonem právě brankář, ale v útoku se nám stále nedařilo přejít přes dobrou obranu domácích. V celém prvním poločase jsme stále dotahovali mírné vedení domácích, a až v jeho závěru jsme brankou Švece otočili výsledek ve svůj prospěch na poločasových 11:12. Do druhého dějství jsme vstoupili o poznání lépe, když se nám dařil hlavně přechod do rychlého protiútoku, díky kterému jsme si do 43. minuty vypracovali slibné vedení 15:19. Ještě v 51. minutě svítil na ukazateli skóre stav 19:24 v náš prospěch a zdálo se být rozhodnuto. Jenže domácí hráči nesložili zbraně, zabojovali a v 57. minutě se jim brankou Brecka podařilo vyrovnat na 25:25. Navíc Hrubý uviděl za třetí dvouminutový trest červenou kartu. V závěru utkání na sebe však vzal zodpovědnost Vaněk, který se dvakrát prosadil. Domácí hráči se v poslední minutě ještě snažili o vyrovnání, ale výborná obrana Bělé jim to už nedovolila a tak si odvážíme z Loun vydřené dva body. Domácí hráči hráli velice tvrdě v obraně, což jim rozhodčí hlavně v prvním poločase tolerovali. V útoku se střelecky prosadili Havlovec a Šilhánek, velice dobře chytal i brankář Dedera. Hráče Bělé zle pochválit za bojovnost a nasazení jak v obraně, tak i v útoku. V brance se dařilo Kabátníkovi, který podržel družstvo hlavně v závěru utkání. Velice dobré utkání odehrál Švec. Jediné co lze hráčům vytknout je neproměňování vyložených šancí.