2  Kubalík, Bubeník, Hanzl

Č  -

D  -

komentář k utkání

Na horkou půdu Chodova jsme odjížděli s přáním bodovat. V loňské sezóně se nám nad tímto soupeřem podařilo dvakrát zvítězit, ale byli jsme si vědomi toho, že se budeme muset o body povrat. K utkání nemohl nastoupit zraněný brankář Kabátník, který si v zápase s Duklou Praha SCM poranil koleno, a z pracovních důvodů Sommer. Naopak po delší době dorazil na utkání Bajtalon. Vstup do zápasu se nám povedl nad naše očekávání. Ve dvanácté minutě jsme vedli již 1:6. Vycházeli jsme především ze zajištěné obrany, které kryl záda výborný Renza, a navíc se nám dařilo úspěšně zakončovat rychlé protiútoky. V průběhu prvního poločasu domácí přistoupili k osobní obraně Aleše Stacha a Vaňka, ale nenechali jsme se tím rozhodit a pokračovali jsme dál ve výborném výkonu. Náskok z úvodu zápasu se nám dařilo držet po celý jeho zbytek a zaslouženě jsme si tak z Prahy odvezli dva body. Výborný zápas odehrál v pivotu Hrubý, který dokázal prodat své zkušenosti a zejména v zakončování byl nebývale produktivní. Ve střelbě ze střední vzdálenosti hrál tradičně prim Vaněk, kterého v rychlém přechodu do protiútoku dobře podporoval Kubíček. Obranu s přehledem dirigoval Aleš Stach a v bráně byl tentokrát famózní Renza, který dal zapomenout na své slabší výkony z některých předchozích utkání. Po zápase sportovně uznal zaslouženou výhru Bělé i domácí trenér Bareš. Nutno podotknout, že domácí si v tomto utkání vybrali notnou dávku smůly, v podobě neproměnění spousty vyložených šancí. V dresu Chodova lze vyzdvihnout výkon Němečka a Hanzla.