oddíl házené | muži

Č  -

D  -

komentář k utkání

V neděli 1. 10. 2006 jsme na svém "domácím" hřišti přivítali soupeře z Jablonce. V loňské sezóně jsme s tímto soupeřem oba zápasy prohráli, takže jsme měli Jablonci co oplácet. Do utkání jsme šli s jasným cílem zvítězit a navázat tak na dobré výsledky z úvodních zápasů letošního ročníku. K vidění byl vyrovnaný první poločas, v němž jsme si nedokázali vytvořit větší náskok. Soupeř na nás vyrukoval s tvrdou obranou s čímž si dokázal nejlépe vypořádat Vaněk, Aleš Stach a Láďa Hrubý. Do kabin jsme šli o poločase s jednobrankovým náskokem. Nástup do druhého poločasu se nám skvěle vydařil. Dokázali jsme soupeři utéct na rozdíl sedmi gólů, což se nakonec ukázalo jako rozhodující. Jablonci už ani nepomohla osobní obrana Vaňka a Švece po vyloučení Aleše Stacha, který doplatil na příšný metr rozhodčích a musel po třetím vyloučení odejít předčasně do sprch (třetí dvouminutový trest dostal za nedodržení třímetrové vzdálenosti, při rozehrávce devítimetrového hodu soupeře.....). Dobrý zápas odehráli Vaněk, Hrubý, Aleš Stach. Trochu za očekáváním zůstal Švec. Ondra Bajtalon, který je mimochodem ve skvělé formě, zaujal neúspěšným lobem, za který by se nestyděl ani někdejší vyhlášený mistr tříbodových košů Kropilák. Krátce z bulváru Domácí fanoušci s údivem sledovali rozcvičování svých hráčů a nevěřícně se ptali: "Kde je Tonda, co je s ním?" Abychom vše uvedli na pravou míru...... Sobotní setkání hráčů u tatarského bifteku se Tondovi nějak vymklo z rukou. Plný nadšení a eufórie z "utužování kolektivu" pokračoval v krasojízdě celou noc a další den. Po našem návratu z utkání nám tak plný dojetí stačil už jen aspoň zazpívat.........