oddíl házené | muži

Č

D  -

komentář k utkání

K sobotnímu utkání 13. kola zajížděl Sokol na palubovku Jablonce. K zápasu jsme odjížděli bez Hrubého i Vaňka, kteří měli extraligové povinnosti a i bez Petra Stacha, který má dlouhodobě zraněné rameno(hráči vědí). Začátek zápasu patřil hostujícímu Sokolu, který si přesnou kombinací i střelbou vypracovali až tří brankový náskok. V polovině prvního poločasu se však hra začínala vyrovnávat, což znamenalo srovnání skóre. Poločas jsme ještě vyhráli o jednu branku, ale v druhé půli nám utekl začátek. Neproměnění několika vyložených šancí časté vyloučení nás stálo mnoho sil a Jablonec si tak mohl v klidu a postupně vypracovat dvou gólové vedení. V posledních sekundách jsme ještě měli šanci vyrovnat, ale již se nepodařilo, škoda. Hráče Sokola je nutné pochválit za bojovný výkon, který se nesetkal s pochopením rozhodčích. Některým nesmyslným výrokům jsme se po utkání jen zasmáli. Musím také vzpomenout na Petra Bartoše, který se rozhodl, že složí zkoušku z dospělosti a účastnil se vypsaného výběrového řízení na našeho trenéra. Šel do toho s vervou a konkurz vyhrál. Pro svou sportovní vytíženost se ale nové funkce vzdal, což dal najevo hlubokým spánkem. Přejme mu tedy mnoho úspěchů a aby porážel zrzavého Stubbeho.