Ž  Bubeník, Němeček

2  Širdava

Č

D  -

Třetí porážkou v řadě skončilo naše poslední utkání podzimní části II. Ligy házené. Tentokrát nás přehrálo družstvo TJ JM Praha Chodov. Úvod utkání byl vyrovnaný, a až do 20. minuty se ve vedení střídala obě mužstva. Poté jsme však šest minut nepřekonali hostujícího brankáře a z 10:11 to najednou bylo 10:17. Tento výpadek se později ukázal jako rozhodující pro vývoj celého utkání. Ve druhém poločase jsme neměli dostatek fyzických sil zvrátit utkání v náš prospěch, soupeř byl všude o krok dřív a nekompromisně trestal naše chyby v rozehrávce. Při té vší mizérii nám fanoušci napočítali 8 nastřelených tyčí, což ovšem nijak nesnižuje zasloužené vítězství hostů z Prahy.