Sokol Bělá / muži / utkání / Bělá x Jablonec

JBL

II. liga SV Čechy | 2008/09 − 21. kolo

sobota 9.5.2009 • 17:00 hodin

Dostál, Blanický

0:3, 1:4, 2:6, 3:7, 5:8, 7:9, 8:10, 9:12, 10:13, 12:15, 14:17, 17:17, 17:21, 19:23, 21:25, 23:25

D  -

V posledním domácím utkání ltošní druholigové sezóny jsme hostili družstvo Jablonce. Už úvodní minuty naznačily, že proti nám nastoupil soupeř s velmi dobrou obranou. První branku jsme dokázali vstřelit až v 8. minutě. Hosté si od úvodních minut udržovali mírný náskok a prosazovali se zejména střelbou ze střední vzdálenosti a z levého křídla. My jsme se na každý gól hrozně nadřeli. Proti postavené obraně hráčů, kteří měli přečtenou naši hru, se nám nedařilo především v souboji jeden na jednoho. Když už jsme se dostali do nějaké šance, tak další překážkou byl hostujícíc gólman Hlinka, který chytal velmi dobře. Poprvé se nám povedlo vyrovnat ve 34. minutě. To byl stav 17:17. O pět minut později jsme však už opět prohrávali 17:21. I přes dvougólový rozdíl konečného skóre se v závěru žádné drama nekonalo. Jablonec vstupoval do závěrečné minuty se čtyřgólovým náskokem a naše dvě branky v samotném závěru už neměly vliv na zasloužené vítězství hostů. Závěr sezóny nepotkal některé z nás zrovna v nejlepší sportovní formě. Nad průměr dnes vyčníval snad jen Aleš Stach. Pochvalu zaslouží nestárnoucí Netrval, který měl 100% úspěšnost při střelbě sedmimetrových hodů.