oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Hodnocení 2003

téma: muži | autor: Sekretář | datum: neděle 21.12.2003 | zobrazeno: 1238x

Hodnocení 2003

Blíží se pomalu konec roku a to je čas k menšímu ohlédnutí za činností oddílu.
Po sportovní stránce můžeme být spokojeni , začali jsme se více věnovat mládeži což je příslib do dalších let. Ostatně na jaře budou startovat v soutěži kraje i minižáci , kteří tady nebyli řadu let. Věnují se jim tři trenéři, kteří v rámci možností s nimi dojíždí do haly gymnasia v Ml. Boleslavi.
Mladší žáci odehráli podzimní kola se soupeři , kteří už hrají minimálně dva roky a to je v této kategorii dost velká propast. Ale ke konci podzimu už bylo vidět jasné zlepšení. Herně se trochu zlepšili mladší dorostenci , ti odehráli svoji část turnajovým způsobem a vedli si poměrně dobře. Někteří hráči mají určitě navíc, ale musí tomu také víc dávat, v dorosteneckém věku a v současné době je těžké někoho k něčemu přinutit. V hodnocení oddílu opět nejlépe dopadli muži, béčko je v krajském přeboru uprostřed tabulky a áčko má dokonce stejně bodů jako vedoucí
Dvůr Králové. Na podzim sehráli několik vynikajích utkání a dali tak zapomenout na fakt , že v mužstvu je už několik třicátníků.
Jak všichni víte, činnost oddílu je závislá na podpoře města , TJ Sokol, sponzorů a provozování restaurace v sokolovně. A té musíme vydat v roce 2004 nemalé prostředky na opravu střechy , interiéru a hygienických prostor. Věříme , že s pomocí dotací od města, kraje i TJ Sokol se nám to podaří .
Na závěr bych chtěl popřát všem co se podílí na chodu oddílu, hezké Vánoční svátky a do Nového roku 2004 hodně zdraví a úspěchů.

středa 25.9.2024 | autor: Švícko

muži - Z utkání 2. kola Českého poháru mužů v Náchodě jsme se omluvili. Z důvodu malého počtu hráčů, kteří pracují na směny, jsme do Náchoda neodcestovali ( hrát se mělo v pracovní den ) a odehrání v náhradním termínu jsme odmítli.

Liberec handball

Kerbl Vojtěch (17)

Hríb Lukáš (15)

Kubíček Tomáš (14)