Sokol Bělá / muži / články / 4.kolo 2. liga Lovosice „B“ – Sokol Bělá 33:30 (18:16)

téma: muži | autor: Hrubas | datum: pondělí 14.10.2024 | zobrazeno: 22x

4.kolo 2. liga Lovosice „B“ – Sokol Bělá 33:30 (18:16)

Po prohraném zápase ve 3.kole proti Mělníku (34:31) na nás spadla deka. Začátek sezóny jsme si představovali lépe a tak jsme k soupeři, který bude jistě bojovat o celkové prvenství v soutěži jeli s velkým respektem.

Bohužel se pro různé problémy omluvili ze zápasu Grůša, Kubíček, Kučera K., Nigrín a Šťastný.
Naopak se nám povedl dotáhnout přestup Janka Janhuby, který naposled působil v Mladé Boleslavi a byl tam stěžejním hráčem.

První poločas jsme odehráli velmi dobře. Dávali jsme jednoduché branky hlavně ze středu hřiště. Co se týče obrany, tak jsme poměrně dobře bránili na spojkách, ale hra domácích je velice dobře kombinačně založená, a tak pro ně nebyl problém dohrávat své brankové příležitosti do křídel.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem držet s domácími co nejvíce krok a to se nám dařilo, i díky dobře chytajícímu Maršálkovi v brance. V 50.minutě jsme prohrávali 26:23 a měli jsme 3 jasné brankové příležitosti zápas vyrovnat. Bohužel jedna střela přes celé hřiště skončila na brankové konstrukci, a dva neproměněné protiútoky drželi pořád rezervu Lovosic mírně před námi. V posledních deseti minutách se nic zásadního nezměnilo a tak domácí zápas zaslouženě vyhráli.

Určitě jsme byli s výkonem spokojeni. Proti jednomu z nejlepších týmů v soutěži jsme sehráli vyrovnanou partii. Nebudeme si ale nic nalhávat. Hra Lovosic měla celkově lepší parametry. Kombinační hra, s neustálým tlakem spojek a s následným dohráváním do křídel, je ta cesta, ke které bychom se chtěli v budoucnu přiblížit.

Autor: Kuchta Vojtěch