Sokol Bělá / muži / utkání / Louny x Sokol Bělá

Sokol Bělá

II. liga SV Čechy | 2009/10 − 14. kolo

sobota 27.2.2010 • 17:00 hodin

Jiří Motl, Jiří Větrovský

6:0, 7:2, 10:4, 13:5, 15:6, 17:7, 20:9, 22:9, 26:10, 29:12, 31:14, 34:15, 36:16, 37:17

Č

Po dvou vydařených domácích utkáních jsme nastoupili v Lounech k prvnímu venkovnímu zápasu v tomto kalendářním roce. Už před zápasem nám bylo jasné, i vzhledem k sestavě (chyběli Stach A., Stach P., Knotek, Femiak, Hendrych, Hofta, Šírek, Kabátník, Renza, Šponiar a Krucký), že o nějakém solidním výsledku si můžeme nechat jen zdát.
Již úvodní minuty ukázaly, jakým směrem se bude tento duel vyvíjet. První branku se nám podařilo vstřelit až v 9. minutě za stavu 6:0. Široký kádr fyzicky dobře připravených domácích házenkářů nám toho moc nedovolil. Z naší strany to byla velmi špatná hra bez pohybu a o nějaké kombinaci alespoň dvou hráčů nemohla být vůbec řeč. Domácí dávali postupně prostor všem hráčům z lavičky, přesto svůj náskok stále zvyšovali. Nám se tradičně nedařilo na postavenou obranu a zdatného soupeře se nám nedařilo ničím překvapit. Postupem času začaly docházet i síly. Závěrečné skóre nelze nazvat ničím jiným než ostudou. Ani domácí fanoušci nevěřili, že na palubovce jejich haly nastoupily dvě druholigová družstva. Přísnější měřítko snesl snad jen Kubíček. Vytknout nelze nic ani brankářům, protože jsme jim moc nepomohli. Byl to zoufalý, odevzdaný výkon v útoku s hrou na náhodu, ale i ovlivnění přístupem k venkovním utkáním (Most, Pardubice, Chomutov a teď Louny). Všichni hráči kádru můžů by se nad sebou měli zamyslet, aby se podobná ostuda již neopakovala.