Lukáš Vaněk - TR, Radek Čejchan - OV

Ž  Filip Matěj, Vaněk Lukáš

2  3x Škoda Jan, 2x Vaněk Lukáš, Novohradský David

Č  Škoda Jan

V sobotu 5.3.2011 jsme hostili celek TJ Náchoda B, který figuroval na nelichotivém posledním místě tabulky. Mužstvo má složené především ze zkušených hráčů s několika mladými nadějemi. Do utkání jsme nastupovali v kompletním složení hlavně s cílem odčinit vysokou porážku z Vršovic, získat konečně dva body do tabulky a vrátit „Bezděz aréně“ pravdivost pořekadla „Můj dům, můj hrad“.
Začátek utkání jsme ovšem trestuhodně prohospodařili svým vlažným přístupem ke hře a neproměněním několika vyložených šancí. Až teprve po time outu, kdy jsme si zopakovali, o co se vlastně hraje a co je naším cílem, se skóre začalo pomalu vyrovnávat až na poločasových 15:15. Ve druhém poločase pokračoval náš zlepšený výkon z druhé poloviny prvního dějství, podařilo se nám zrealizovat několik rychlých protiútoků a skóre postupně narůstalo v náš prospěch. Střelecky úspěšní byli především Aleš Stach, Láďa Hrubý a Standa Švec. I přes nachlazení utkání solidně odbojoval David Kubíček. V obraně se kromě tradičních opor dařilo „Igoru“ Tošovskému a Matěji Dvořákovi. Nedá se říci, že by měl gólman Tomáš Dvořák svůj den, ale několika důležitými zákroky zejména z prostoru brankoviště nás také podržel.
Házenkáři Bělé p. Bezdězem nakonec dokráčeli k pohodovému vítězství 31:22, které se ovšem nerodilo zrovna lehce, a mohli tak jít v klidu do „ďoury“ dooslavit 60. narozeniny Míry „Vobrázka“ Šandy.