Sokol Bělá / muži / články / Lokomotiva Plzeň - Sokol Bělá pod Bezdězem 27:25 /13:14/

téma: muži | autor: Hrubas | datum: středa 6.11.2002 | zobrazeno: 907x

Lokomotiva Plzeň - Sokol Bělá pod Bezdězem 27:25 /13:14/

- diváci, kteří navštívili toto utkání, určitě nelitovali. Viděli totiž velice dobré utkání ve kterém nebylo o vítězi rozhodnuto až do posledních vteřin.
Začátek utkání byl velice vyrovnaný. Obě družstva hrála otevřenou házenou s né přiliš dobrou obranou, ale s rychlím přechodem do útoku. Ke konci poločasu však začalo družstvo Bělé lépe bránit, hráči Lokomotivy stříleli z nepřipravených pozic a dololili tak soupeři získat čtyřbrankové vedení. Bohužel Bělá toto vedení neudržela a vlastními chybami nechala soupeře do poločasu snížit na rozdíl jedné branky.
Nástup do druhé půle utkání vyšel lépe domácím. Bělá neproměnila tři vyložené šance a soupeř z rychlého protiútoku vždy skóroval a tím si vytvořil tříbrankové vedení. Bělá však nesložila zbraně a tři minuty před koncem utkání snížila na rozdíl jedné branky. Ovšem závěr utkání její hráči nezvládli a několika chybami se připravili o zisk bodů. Zvítězilo, tak šťastnější družstvo.
Družstvo Bělé neodehrálo sice ideální utkání s řadou chyb v útoku a né příliš dobrou obranou, ale velkou bojovností se poprali o dobrý výsledek. Dobře chytal brankář Renza, který nastoupil v průběhu druhého poločasu. Střelecky se dařilo Švecovi, své si odehráli i Aleš Stach a Hrubý. V dresu Lokomotivy se střelecky prosadil Houdek, dobře hru dirigoval Tureček.
Utkání se hrálo před cca 400 spokojenými diváky na nové palubovce. Rozhodčími byli pánové Cihlář a Točík, kteří se sice dopustili pár nepřesností, ale utkání nijak neovlivnili.