Sokol Bělá / muži / články / InterREG 2. kolo - Sokol Bělá x ŽBS Železný Brod 24:24 (12:11)

téma: muži | autor: Roubik | datum: sobota 24.9.2016 | zobrazeno: 1841x

InterREG 2. kolo - Sokol Bělá x ŽBS Železný Brod 24:24 (12:11)

První domácí zápas mužů v sobotu 17.9. přivedl do městské sportovní haly družstvo Železného Brodu. Hosté vstoupili do utkání aktivněji a po 18 minutách vedli 8:3. Poté ale začal úřadovat do té chvíle ne moc úspěšný útok Bělé. Na konci první půle byl stav pro domácí tým 12:11.

Druhou polovinu utkání to byla přetahovaná o to, kdo se jako první utrhne a získá plný počet bodů. Na obou stranách ale předvedly oba gólmani, že zápas patří jim. Perfektními zákroky určily na konci zápasu nerozhodné skóre 24:24 a tak se oba týmy rozešly smírně po bodu.