Sokol Bělá / muži / články / Muži postoupili do druhého kola ČP

téma: muži | autor: Švícko | datum: pondělí 5.9.2011 | zobrazeno: 1317x

4.9. 2011 venkovní hřiště TJ Lokomotiva Vršovice

1.kolo ČP v házené mužů

Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Bělá p. B. 22:23 (13:15)

Sestava: Kabátník - Šírek, Švec, Hrubý, Kubíček, Hofta, Míka, Orolín, Dvořák M., Paulus

Vzhledem k nepřesnostem v zápise uvádíme jen nejlepšího střelce, kterým byl Kubíček.

Vyloučení: 2-3

Sedmičky: 5/4 - 0

Komentář trenéra:

K prvnímu kolu Českého poháru odjíždělo naše mužstvo na hřiště Loko Vršovice. Za letního počasí a v neúplné sestavě mužstvo Sokola nastoupilo s jasným cílem vyhrát.
Naši hráči se snažili chodit do rychlých protiútoků, ale soupeř se dokázal často poctivě vracet. Do plné obrany jsme se prosazovali hůře. V obraně se nám nedařilo
zdvojovat a přerušovat soupeře. Po celý první poločas se žadnému týmu nepovedlo vytvořit si větší náskok a poločas tak skončil 15:13 v náš prospěch.
Ve druhém poločase jsme chtěli rychlou hrou a trháky na soupeře vytvořit větší tlak, což se nám 10 minut vedlo. V 40. minutě byl stav 20:13 v náš prospěch a utkání vypadalo na to, že ho v klidu dohrajem a ještě navýšíme brankový rozdíl. Bohužel jsme začali neproměňovat vyložené šance, stříleli jsme z nepřipravených pozic a dělali mnoho technických chyb. Ke konci zápasu jsme byli zbytečně nervózní.
Utkání se nám nakonec podařilo těsně vyhrát 23:22 a velmi dobře nám ukázalo na čem je potřeba ještě zapracovat.
V dalším kole Českého poháru nás čeká 17. září v domácím prostředí od 17:00 družstvo