oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky - 22.5. 2022 Poděbrady

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: pondělí 23.5.2022 | zobrazeno: 498x

Turnaj přípravky - 22.5. 2022 Poděbrady

V neděli 22.5. se přípravka zúčastnila mistrovského turnaje v Poděbradech.

Účastníci: Sokol Bělá, Sokol Kostelec, Sokol Úvaly 1+2, Jiskra Zruč 1+2, Házená Poděbrady 1+2, Sparta Kutná Hora

Hrálo se 1x 8 minut + nájezdy, každé družstvo odehrálo 7 zápasů.

Naše sestava: Páťa Fryček, Kryštof Žďánský, Maty Vlček, Sára Hašulová, Ella Sommerová, Míla Peterka, Tobík Macko, Martin Sajdl, Kuba Vozáb, Dan Mikš, Dan Velich, Ríša Repš.

Trenéři: Stanislav Švec, Kamila Šulcová

Na turnaj jsme nominovali 12 hráčů, všichni dostali na hřišti stejný čas a dostatečně si zahráli. Byl to předposlední turnaj letošní sezóny, kterou budeme končit na turnaji v Kostelci. Tam jsme v tomto trenérském složení na začátku sezóny začínali a byli jsme rádi, když jsem dali dohromady jedno družstvo… Teď bez problémů postavíme družstva 3, a to ještě musíme vybírat. V tomto směru jsme  spokojený, během sezóny nám na házenou přišlo dost nových dětí. U každého je vidět jiný progres, ale pohybově se posunuly všechny děti v přípravce. Stabilizoval se i trenérský tým u přípravky, David Kubíček do toho dává hráčské zkušenosti a Kamila dodělává trenérskou licenci C. Podle potřeby nám s tím pomáhá i Ivan Hríb.

Turnaj jsme si všichni užili, v bráně se vystřídali všichni zájemci, nejvíce se tam dařilo Kryštofovi. Plné hřiště bylo tradičně Dana Velicha a Kuby Vozába. Pohybově se hodně zlepšili Tobík, Míla, Maty a Páťa, ostatní podali také dobrý výkon. Zlepšit musíme přihrávky a u některých techniku hodu. Nejdůležitější je, že to všechny baví a mají radost ze hry.

Všichni se zapsali do střelecké listiny, Páťa se Sárou navíc trhali střelou sítě :o). Řízky pro všechny děti udělala Zuzka Sajdlová, děkujeme :o) .

Rodičům děkujeme za hojnou účast v hledišti, pořadatelům za pěkný turnaj.

Hráči přípravky budou tvořit základ družstva ZŠ Bělá na školní ligu, která uskuteční 31.5. od 8:00 – 11:00 v Mladé Boleslavi.

Fotky z tunaje najdete ZDE.

Důležité datumy:

5.6. turnaj v Kostelci

18.6. turnaj Bělá pod Bezdězem – oslavy 95 let 9:00 – 11:00

24.6. společná rozlučka všech družstev s občerstvením ( rodiče + děti ) + společné focení všech členů oddílu, sraz v 15:30 hod. u haly.

13.4. | 09:00

Bělá p. B.