oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků v Poděbradech - 3.10.2020

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 5.10.2020 | zobrazeno: 1760x

Turnaj minižáků v Poděbradech - 3.10.2020

Sestava minižáků na turnaji v Poděbradech

V sobotu 3. 10. 2020 se naši minižáci zúčastnili turnaje v Poděbradech, který se odehrál v krásné nové hale. Našimi soupeři byly týmy Úval, Poděbrad, Kutné Hory a Mladé Boleslavi.

Opět jsme trochu bojovali se sestavou, mnoho dětí bylo omluveno ze zdravotních důvodů a několik dívek posílilo družstvo mladších žákyň na turnaji v Mělníku.

Sokol Bělá 1

První turnaj za minižáky odehráli Vojta, Tomáš a Zuzka a musím je jenom chválit. Dokázali se několikrát gólově prosadit a v brance předváděli parádní výkony. Maruška s Natálkou na svém druhém turnaji ve starší kategorii se také dokázaly střelecky prosadit. Maruška dala dvě branky a Natálka čtyři. Lucka se na turnaji

ze začátku hledala, ale zápas od zápasu se zlepšovala a nakonec se jí podařilo vstřelit tři branky. Mates patří k nejzkušenějším hráčům, dal šestnáct branek a podal na turnaji dobrý výkon.

Sestava a branky:

Matyáš Müller 16, Lucka Šárogová 3, Tomáš Sůva 4, Vojta Šenkýř 5,

Zuzka Austová 5, Maruška Horáčková 2, Natálka Najmanová 4

Trenér František Müller

Sokol Bělá 2

Na turnaji jsme kromě utkání s Kutnou Horou předváděli dobré výkony. Děti se snažily a bojovaly, i když jim už ke konci turnaje docházely síly.

Střelecky a herně se tradičně dařilo Terce a Honzovi, kteří jsou v týmu nejzkušenější. Svůj první turnaj odehrál Tomáš a předvedl moc dobrý výkon, zároveň vstřelil 16 branek. Viky skvěle brání a má velice dobrý pohyb, podařilo se ji vstřelit 3 branky. Denisa se zúčastnila teprve druhého turnaje a už se jí podařilo vstřelit dvě branky, stejně jako Lence. Obě holky se každým turnajem zlepšují. Valča se k házené vrátila po krátké pauze, ale pomalu se dostává do bývalé formy. Dala 5 branek a navíc čarovala v brance.

Sestava a branky:

Valča Ballóková 5, Terka Hrubá 22, Tomáš Sluka 16, Honza Tom 18, Viky Milerová 3, Lenka Jeřábková 2, Denisa Schneiderová 2

Trenér Vladimír Hrubý

S turnajem jsme byli velice spokojeni. Děti se stále zlepšují, což je potěšující. Sice máme ještě mnoho nedostatků, ale je na čem pracovat. Děti chodí pravidelně na tréninky a mají dobrou partu, a to je nejdůležitější.

Děkujeme všem dětem za jejich výkony a bezproblémové vystupování během celého turnaje, rodičům za pomoc s dopravou.

Příští turnaj nás čeká za 14 dní v Mělníku.

Sokol Bělá 1 - Šenkýř, Müller, Austová, Šárogová, Horáčková, Najmanová, SůvaSokol Bělá 2 - Schneiderová, Hrubá, Ballóková, Milerová, Jeřábková, Sluka, Tom

27.4. | 09:00

Kostelec n/L 6+1