oddíl házené | st. žáci

Sokol Bělá / st. žáci / články / 5.kolo SL starších žáků - 10.10. Mladá Boleslav

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: pondělí 12.10.2020 | zobrazeno: 977x

5.kolo SL starších žáků - 10.10. Mladá Boleslav

10.10. jsme na turnaji v Mladé Boleslavi sehráli 2 zápasy 5.kola středočeské ligy s Ml.Boleslaví a Příbramí + dohrávku 2.kola s Kostelcem. Byl to poslední turnaj před nucenou pauzou, chtěli jsme si ho užít, podat daleko lepší výkon než posledně proti Hostivici a získat do tabulky 6 bodů, abychom celkově skončili do 5.místa a kvalifikovali se na závěrečný turnaj.

Sestava Kerbl, Kettner - Fiala, Heinsch, Ziemba, Chocholouš, Koleška, Šídlo, J.Holec, V.Holec byla silná, posílil nás Fiala z mladších žáků a chyběli jen dlouhodobě zraněný Robotka a Loukotka.

Sokol Bělá - AŠ Mladá Boleslav 24:12 ( 12:7 )

Podrobnosti z utkání ZDE.

Sokol Bělá - Příbram 27:17 ( 17:6 )

Podrobnosti z utkání ZDE.

Sokol Bělá - Kostelec 27:12 ( 16:5 )

Podrobnosti z utkání ZDE.

Komplet výsledky najdete ZDE, v menu "tým" dejte "všechny".

Výsledkově se nám turnaj vydařil, měli jsme tradičně špatné vstupy do utkání , naštěstí zafungovala metoda „cukr x bič“ a kluci se rychle dostali do tempa. Dostatečně si zahráli všichni hráči, zvládli jsme i úseky s Šídlem a Heinschem na střídačce.

Herně nás čeká ještě dost práce, musíme se zlepšit pohybově, dále budeme pokračovat v tréninku herních činností jednotlivce. Tentokrát jsme neudělali tolik technických chyb, fungovala spolupráce dvojic „spojka x pivot“ , zlepšit musíme spolupráci „spojka x spojka“ a „spojka x křídlo“. Brankáři podali dobrý výkon, Kerblovi se vrací poctivost v tréninku, několikrát úspěšně založil rychlý útok nahrávkou za půlku. Pořád se mi nedaří dostat z Tadeáše maximum , měl i jeden zkrat v podobě oplácení, za který následovala přímá červená karta. Zkrácené řízení ve složení trenér x hráč proběhlo hned po zápase, recidiva určitě nehrozí :o). Výkon Kuby Holce roste každým zápasem, v pivotu zahrál opět výborně. Od Heinsche se Šídlem mám jiná očekávání, jsou to střelecké spojky, až na některé úseky panuje spokojenost. Kuba Chocholouš se neztratil v obraně, ke svačině měl jasně největší řízek :o) a ubránil i o půl hlavy větší protihráče.

Do střelecké listiny se zapsali všichni hráči, zachytali si oba brankáři a nikdo se nezranil. Za zmínku ještě stojí, že jeden hráč zapomněl boty na hraní, druhý si spletl čas odjezdu…

Ze známých důvodů nás čeká nucená pauza, nikdo neví, kdy a jak budeme pokračovat dál. Doufáme, že se ke sportu v hale budeme moc vrátit co nejdřív.

Za pomoc s dopravou děkuji J.Holcovi a J.Šídlovi.

Hodně zdraví, sportu zdar, bělské házené zvlášť !!

pátek 19.4.2024 | autor: Švícko

starší žáci - Odjezd STARŠÍCH ŽÁKŮ na nedělní turnaj v Kutné Hoře v 10.30 od haly, nesmí se tam lepit ! Vzhledem k velké marodce sestava všichni !

TJ Spartak Příbram

Příbram