oddíl házené | st. žáci

Sokol Bělá / st. žáci / články / Mistrovské utkání starších žáků

téma: starší žáci | autor: Obrázek | datum: pondělí 16.9.2019 | zobrazeno: 1045x

Mistrovské utkání starších žáků

Bylo to naše první utkání v kategorii starších žáků a skončilo naší prohrou 19 : 21.Nastoupili jsme v sestavě: Kettner Filip,Kerbl Vojtěch,Robotka Daniel,Ziemba Tadeáš,Koleška Richard,Holec Jakub,Holec Vít,Fiala Lukáš,Heinsch Matyáš,Šídlo Jakub,Vejtruba Ondřej.

Do utkání jsme nastoupili zakřiknutě a v osmé minutě jsme prohrávali 5 : 1. Poté se naše hra trochu zlepšila a poločas jsme prohráli 8 : 10. Ve druhém poločase měli stále trochu navrch domácí a v 36té minutě jsme prohrávali 20 : 16. Poté kluci zabojovali a ve dvacáté minutě jsme se dotáhli na rozdíl jediné branky 19 : 20. Soupeř měl míč,my jsme nasadili osobku. Míč se nám nepodařilo získat a tak pár vteřin před koncen jsme obdrželi 21 branku. Konečný výsledek byl 21 : 19. Je to škoda, zaplatili jsme daň za přestup do vyšší kategorie.Přesto si myslím, že kdyby kluci zahráli svůj standart a nebyli, hlavně ze začátku vykulení, mohli jsme bodovat. Musím vyzvednout výkon obou brankářů - Kerbla  a Kettnera, kteří podali výborný výkon.

Střelci:

Šídlo Jakub 8

Heinsch Matyáš 6

Holec Jakub 2

Vejtruba Ondřej 2

Koleška Richard 1

K dalším utkáním zajíždíme v neděli 22.9.2019 do Kostelce nad Labem, kde sehrajeme dvojzápas s Kostelcem a Zručí.