oddíl házené | st. žákyně

Sokol Bělá / st. žákyně / články / 4. kolo KP starších žákyň - 5.11. Příbram

téma: starší žákyně | autor: Luboš | datum: pondělí 7.11.2022 | zobrazeno: 383x

4. kolo KP starších žákyň - 5.11. Příbram

V letošním ročníku této soutěže startuje 5 týmů: Házená Mělník, Házená Poděbrady, TJ Sokol Bělá pod Bezdězem, Sparta Kutná Hora a Spartak Příbram. Hraje se turnajovým způsobem, na podzim proběhne 5 mistrovských turnajů střídavě u každého účastníka. V nich odehraje každý tým na 4 turnajích 3 utkání, na 1 turnaji 4 utkání s hrací dobou 2x 15 minut. Celkově čeká všechny týmy v podzimní části mistrovské sezony 16 utkání.

4. kolo krajského přeboru starších žákyň jsme odehráli v Sedlčanech, pořadatelem turnaje byla Příbram.

Sokol Bělá x Mělník  12:16 ( 3:8 )

Janoušková 7, Pecová 3, Sabolová 1, Měšťanová 1

V 1. zápase turnaje jsme se soupeřem překvapivě drželi krok. Opět fungovala obrana 3+3, čímž jsme eliminovali útoky soupeře. V závěru jsme udělali několik chyb, Mělník toho využil a vyhrál.

Poděbrady x Sokol Bělá 7:20 ( 3:10 )

Janoušková 5, Pecová 5, Měšťanová 4, Šilhová 4, Sabolová 1, Černá 1

Druhý zápas byl snadnou záležitostí. Více času na hřišti dostaly ml. žačky a byla z toho jasná výhra.

Sokol Bělá x Příbram 18:13 ( 8:6 )

Janoušková 9, Pecová 3, Černá 2, Šilhová 2, Měšťanová 2

Třetí zápas s domácími byl z počátku vyrovnaný, až ve druhé půli jsme zlepšili herní projev, odskočili na větší rozdíl a vyhráli.

Kutná Hora x Sokol Bělá 17:17 ( 9:7 )

Janoušková 9/1, Pecová 6, Černá 2

Poslední utkání turnaje s KH byl od začátku dramatický a vyrovnaný. Děvčata hrála zodpovědně a takticky s obranou 6+0. Téměř po celý zápas jsme drželi náskok 1-2 gólů. V závěru po naší chybě soupeř 12 sekund před koncem vyrovnal.

Sestava:  A. Hrdličová - K. Měšťanová, K. Janoušková, V. Pecová, I. Sabolová, L. Černá, E. Šilhová, L. Šárogová,  A. Charvátová, L. Jeřábková, N. Najmanová.

Turnaj hodnotíme kladně, děvčata hrála obětavě a bojovně. Vynikly opory týmu, v bráně jistá A. Hrdličková, nelepší střelkyně K. Janoušková, rychlá a přesná V. Pecová. Na křídlech se prosazovaly L. Černá, E. Šilhová. Hru řídila K. Měšťanová a s děvčaty předvedly několik útočných kombinaci. Trenéři: L.Šilha + P.Netrval.

V průběžné tabulce soutěže jsme na 2. místě :o).

Děkujeme Technickým službám města za pomoc za dopravu na turnaj.

Tabulku a statistiky soutěže najdete ZDE.

Lions Hostivice

Hostivice