TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší žáci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší žáci / utkání / Bělá x Úvaly

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

BPB

 

10:21

(4:10)

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

UVL

Krajský přebor | 2022/23 − 7. kolo

sobota 3.12.2022 • 10:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Marián Šiška

průběh: 

 0:2, 2:4, 4:7, 5:10, 7:12, 10:14

7m hody: 

 0/0 - 3/2

turnaj: 

 Úvaly

místo: 

 Sportovní hala Úvaly

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

11

2

-

č

brankáři

br

zákr

tresty

trenéři

Stanislav Švec - TR, Jakub Humpola - AS,

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

sestava

br

Badal

6/1

Kříž

2

Macurek

6

Sedláček

Stejskal

Svatoš

Špaček

3

Vesecký

Vít

3/1

trenéři

Ransdorf Jakub

tresty

Ž  -

2  Badal, Macurek

Č  -

D  -

komentář k utkání

K poslednímu utkání podzimní části soutěže starších žáků jsme odcestovali bez několika opor základní sestavy, naopak po zranění se do týmu vrátil Pepa Erben, který se během podzimní části hodně zlepšil. Nominováni tak byli2 mladší žáci Matyáš Müller a Tomáš Sluka.

Utkání pro nás nezačalo dost šťastně, Vašek Krejčík prohrál souboj 1 na 1, zezadu zátahl za "záchranou brzdu" a následovala přísná přímá červená karta už v 7.minutě. V útoku se na postavenou obranu 0+6 dokázaly prosadit jen spojky, v naší obraně 3+3 jsem viděl oproti 1. utkání podzimní části progres. V brance opět čaroval Tomáš Hurta, který likvidoval jeden náskok soupeře  ze šestky za druhým. Dlouho jsme drželi přijatelný výsledek, ale domácí potvrdili kvalitu a v závěru nám odskočili až na rozdíl 11 gólů. 

Technické chyby: 11

Za pomoc s dopravou děkujeme technickým službám města a Fančovi Müllerovi. Během zimní přípravy se budeme věnovat hlavně rozvoji síly, koordinaci a herním činnostem jednotlivce. Do konce ledna se rozhodneme, jestli se zúčastníme mezinárodního velikonočního turnaje v Praze PHC 23.

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.vazníky VaBoČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music Clubzákladní škola Bělá pod BezdězemSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák