Ž  3 - 2

2  4 - 4

Č  0 - 0

D  -

Úvod utkání byl perfektní kdy jsme vedli 6:1 a 10:4, ale stejně jako v utkání se Železným Brodem jsme tento náskok prohospodařili. V prvním poločase Bělá skvěle bránila, dobře chytal v brance Renza a zdálo se, že se bude dohrávat v pohodovém tempu. Jenže hráči Chomutova, kteří bojují o záchranu v soutěži, nesložili zbraně a v průběhu druhého poločasu snížili na 19:17. Navíc Bělá hrála oslabena o Vaňka. Naštěstí ale Chomutov přesilovku nevyužil a ještě inkasoval z trháku. V závěru utkání podržel družstvo brankář Kabátník. Střelecky se dařilo Vaňkovi a Petru Stachovi,v dobrém světle se ukázali i dorostenci Vocásek a Kubíček. V obraně hrál velice dobře Pavel Stach. Naopak se střelecky nedařilo Aleši Stachovi. K utkání se nedostavil Standa Švec. V hledišti se sešlo cca 200 diváků, kteří vytvořili dobrou kulisu. Utkání řídili rozhodčí Luděk Točík a Petr Cihlář, kteří sice utkání nijak neovlivnili, ale dopustili se podle mého názoru dosti nepřesností.