Ž  Capouch ,Prachař P.

2  Prachař P., Capouch 2.

Č

D  -

V základní sestavě Bajtalon, Švec, Picek, Stach Petr, Kubíček, Paulus, Dvořák a se třemi hráči na střídání Renzou, Hoftou a Netrvalem jsme nastoupili v Ledči nad Sázavou proti domácímu Kolínu. Vstup do utkání se nám vydařil a v sedmé minutě jsme vedli 2:4. Další gól jsme však přidali až ve 14. minutě, ale to už domácí vedli 7:5. Hráči Kolína dobře bránili a proměňovali své šance. Nám se nedařilo pokrýt pivota Pokorného a především střed obrany byl chvílemi jak průchoďák. Rozdíl ve skóre stále narůstal a zastavil se až na poločasových 17:10. V úvodu druhého poločasu se obraz hry takřka nezměnil. Ve 42. minutě jsme prohrávali už hrozivým rozdílem 25:16. Obranu jsme změnili na 5-1, v bráně se rozchytal Renza a v 52. minutě jsme se za stavu 26:22 vrátili zpět do zápasu. Na víc než na zkorigování výsledku to ale bohužel nestačilo a nadšeně hrající Kolín si zasloužené vítězství nenechal vzít. Citelná byla především absence Aleše Stacha na rozehrávce a pivota Ládi Hrubého, kteří jsou nepostradatelní jak v útoku tak i v obraně. Díky patří hráčům, kteří si v sobotu udělali volno a jeli si zahrát. Autor: Švícko.