Josef Toma - TR, František Merta - OV

Ž  Bláha Petr, Fischer Lukas

2  Frzal Martin, Nováček Michal, Sova Jiří

Č

Po sérii pěti porážek v řadě byl naším soupeřem celek Sokol Praha Vršovice. V sestavě se po zranění objevili Švec a Hrubý, v bráně nastoupil pro změnu Hendrych. Hosté už jsou pro letošek zachráněný, my jsme si jako skromný cíl do konce sezóny dali hlavně důstojně a pokud možno vítězně zvládnout domácí utkání.
Úvod utkání byl poměrně vyrovnaný, žádnemu ze soupeřů se nepodařilo odskočit na větší jak jednogólový rozdíl. Za hosty měl přesnou mušku zejména Pazdera, z našich hráčů se dařilo na levé spojce Mikovi a Kubíčkovi při proměňování sedmiček po faulech na pivota Hrubého. V závěru první půle jsme udělali několik technických chyb, které soupeř potrestal a do kabin tak šli hosté s dvoubrankovým náskokem.
V 36. minutě se nám povedlo srovnat krok a následujích šest minut bylo v naší režii. Ze stavu 17:17 v 36. minutě jsme soupeři odskočili na 22:18 v 43. minutě což vyvrchlilo time-outem Vršovic. Mezitím už byl od 40. minuty osobně bráněn střelec Pazdera. Hostům to viditelně prospělo, zlepšili střelbu a v 54.minutě za stavu 25:25 si vyžádal time - out pro změnu trenér domácích Netrval. Střelecké otěže po osobně bráněném Pazderovi převzal Bláha, my jsme zahodili spousta vyložených šancí. V 58. minutě za stavu 26:26 proměnil Aleš Stach veledůležitou sedmičku a závěr utkání už jsme "umlátili", s podstřelem v závěrečných vteřinách si Hendrych poradil.
Po konečném hvizdu vznikla na hřišti hromadná strkanice všech hráčů, některé horké hlavy hostujících hráčů vychladly až po hrozbě od rozhodčích odebráním registrace.
Dobře zahráli na spojkách mlaďasové Mika se Šírkem, brankář Prokop dostal z křídla čistou hlavu, ale neuhnul. Několik důležitých zákroků v brance předvedl Hendrych. Chvílemi se nám nedařilo v obraně a zahodili jsem hodně vyložených šancí. Utkáním žila celá lavička a pomohla vyhecovat hráče na hřišti k důležitému vítězství.