V neděli 3. května jsme se zúčastnili turnaje přípravky v Mělníku. Každé družstvo odehrálo sedm zápasů po deseti minutách, přičemž se nepočítalo skóre.

Kvůli velkému počtu omluvenek jsme na turnaj odjeli pouze s jedním družstvem. Stále je před námi hodně věcí ke zlepšení, ale na dětech byla vidět snaha a bojovnost.

Některé děti mají stále problém s pohybem a pochopením některých házenkářských činností.

Turnaj byl po organizační i herní stránce velmi povedený.

Další turnaj nás čeká 16. května v Libčicích n/Vl.,

Účastníci turnaje: Bělá pod Bezdězem, Mělník 1, 2, 3, 4, Libčice 1, 2, Úvaly

Sestava: Knotková, Stach, Dvořák J., Dvořák M., Hebelka, Hošek, Paulusová

Děkujeme všem rodičům za pomoc a podporu v hledišti!