V sobotu 26.9. pokračuje 3.kolem podzimní soutěž SKSH starších žáků. V městské sportovní hale se odehrají 4 zápasy.

 

 

Rozpis zápasů

 

9:00 Sokol Bělá x Házená Mělník

10:00 Jiskra Zruč x Sokol Úvaly „A“

11:30 Sokol Bělá x Sokol Úvaly „A“

13:00 Sokol Bělá x Jiskra Zruč – dohrávka 2.kola

 

Z marodky se vrátil J.Šídlo, k dispozici by měli být i 2 mladší žáci. Nejistý je start Chocholouše a bratrů Holcových, na celý podzim je mimo hru Robotka, který má dráty v prstu.

3.kolo v Bělé je silně obsazené, zápas Zruče s Úvaly „A“ bude soubojem dosud neporažených, obě družstva jsou hlavními favority na podzimního přeborníka kraje. Další turnaje v rámci 3.kola středočeské ligy starších žáků se o tomto víkendu hrají v Příbrami a Kostelci n.L.

Srdečně zveme všechny příznivce, zároveň Vás žádáme o dodržování vládních nařízení. Vstup do haly jen s rouškou, desinfekce a roušky budou u vstupu k dispozici.

Pokud se nestane nic mimořádného, průběžné výsledky zápasů můžete sledovat i on-line na webu SKSH.

BĚLÁ DO TOHO !!

Ostatní naše družstva mají volný prodloužený víkend.