Včera k nám dorazila z ČSH špatná zpráva. Pořadatelem 6.kola skupiny XXX, ve které hrajeme i my, bude 2.5. Slovácká Slavia Uherské Hradiště. O pořadatelství jsme hodně stáli, ale rozhodnutí musíme respektovat. Čeká nás tak v letošním ročníku ŽL pátá cesta přes 300 km na turnaj ŽL.

 

Zájemci o pořádání závěrečného kola pěti skupin Žákovské ligy se mohli přihlásit do konce února. Z naší skupiny TJ STM Olomouc, HC Zlín, HK Baník Most, TJ Sokol Bělá pod Bezdězem a TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště mělo zájem o pořádání spolu s námi ještě Uherské Hradiště.

 

Všichni naši příznivci a rodiny hráčů se musí spokojit s komentáři na našich stránkách, Žákovskou ligu si v letošním ročníku v Bělé pod Bezdězem bohužel nezahrajeme.