Sokol Bělá / ženy / články / Astra Praha - Sokol Bělá 24:17 (13:8)

téma: ženy | autor: Hrubas | datum: čtvrtek 8.4.2010 | zobrazeno: 3245x

Astra Praha - Sokol Bělá 24:17 (13:8)

sestava družstva žen TJ Sokol Bělá pro toto utkání

Další přátelské utkání sehrálo naše družstvo žen s lídrem pražského přeboru týmem Astra Praha. Utkání se hrálo systémem 2x30 minut ve čtvrtek 8. dubna 2010 na venkovním hřišti.
V sestavě našeho družstva chybělo z pracovních důvodů několik hráček, ovšem poprvé se v našem dresu představila Simona Dismanová.
V prvním poločase měly domácí hráčky mírnou převahu, díky které si vytvořily vedení 8:13. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a tak si soupeřky v poklidu dokráčely pro konečné vítězství v poměru 17:24.
Hráčky Astry nás i přes tréninkové tempo převyšovaly skoro ve všech činnostech. Byla na nich vidět veliká zkušenost a sehranost. Naše hráčky bojovaly, ale chybělo především více pohybu jak v obraně, tak i v útoku. Velice dobrý výkon předvedla brankářka Stachová, v obraně i útkou se dařilo Reindlové a Pivoňkové.
Po utkání byla dohodnuta také odveta, která se uskuteční v naší sportovní hale. O přesném termínu vás budeme informovat na našich stránkách.