TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | ženy

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / ženy / články / Sokol Bělá vs. HC Milevsko (44:18)

téma: ženy | autor: Jana | datum: neděle 27.9.2015 | zobrazeno: 1634x

Sokol Bělá vs. HC Milevsko (44:18)


V sobotu 26.9. jsme nastoupily k prvnímu domácímu utkání letošní sezóny. Stále nás trápí (doufejme, že pouze dočasný) nedostatek hráček a to i přesto, že se po zranění vrátila do hry spojka Nikola Křečková. K zápasu nás tak nastupovalo pouhých 8, ale i přesto jsme měly chuť hrát a případně připsat další body.

 

Utkání začalo s cca půlhodinovým zpožděním, kdy se čekalo na hráčky Milevska, které uvízly na dálnici před Mladou Boleslaví. Nicméně i tak jsme nepodcenily rozcvičení a rozchytání naší brankářské opory Nikči Novákové.

 

Do zápasu jsme vstoupily velmi dobře a pár rychlými góly jsme navyšovaly skóre v náš prospěch. Milevsko mělo oproti nám širší kádr hráček, nicméně jejich hru zachraňovala střelecky především Iva Wallová na levé spojce. Ostatní hráčky se výrazněji neprosazovaly. Milevsko také zkoušelo kombinovat, ale ve většině případů narazily na naši dobrou obranu.

 

Právě z naší dobré obrany jsme pak těžily i v útoku, kde se prosazovala jak křídla z rychlých protiútoků tak spojky z proskoků. Velkou slabinou hostujícího celku byly také zatím nezkušené brankářky. Po odehraných 30 minutách byl stav na ukazateli 23:9 v náš prospěch.

 

Druhý poločas probíhal v podobném duchu jako ten první. Naše skóre se navyšovalo a Milevsko jen občasnými góly regulovalo konečný výsledek, který se po 60 minutách zastavil na stavu 44:18.

 

Odehrály jsme velmi dobrý zápas, po celou dobu utkání jsme držely rychlé tempo a to i přesto, že jsme měly pouze jednu hráčku na střídání. Střelecky se prosadily všechny hráčky a k vidění byly jak hezké kombinace nacvičených signálů tak i individuální akce. Utkání pro nás bylo fyzicky velmi náročně, ale jsme rády, že jsme ho dovedly do vítězného konce a navíc s tak krásným výsledkem.

 

Sestava a branky : N. Nováková - K. Matějková (5), J. Kotrmanová (8), T. Kuhnová (7), L. Houserová (2), N. Křečková (3), 
L. Kudrnáčová (15), Š. Babíková (4)

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.3.

Holec Jakub (15)

1.3.

Hrib Ivan (53)

3.3.

Kulich Ondřej (31)

3.3.

Piešťanský Adam (21)

9.3.

Fiala Lukáš (13)

10.3.

Vítek Lukáš (21)

25.3.

Heinsch Matyas (15)

26.3.

Heřmanovský Jan (21)

29.3.

Vacek Ondřej (21)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák