oddíl házené | ženy

Sokol Bělá / ženy / články / 1. kolo poháru

téma: ženy | autor: Jana | datum: středa 16.9.2015 | zobrazeno: 1543x

1. kolo poháru

Náš tým odehrál svůj první zápas po letní přípravě. V úvodním kole Českého poháru čekal háženkářky tvrdý oříšek. Nastupovaly na domácím hřišti Turnova.

Do vedení se bělské ženy dostaly hned v úvodu zápasu. Od té doby měly hru, dá se říct, pod kontrolou celé utkání. Po prvním poločase si děvčata vytvořila rozdíl 5 branek a za stavu 12:7 odcházela do šaten.

Tvrdou obranu Turnova se hráčkám z Bělé dařilo přehrávat i ve druhém poločase a vedení udrželydo konce zápasu, který skončil stavem 26:20.

Gólově se nejvíce prosadila Jana Kotrmanová, ale také nová posila týmu Petra Houserová, která vstřelila 7 branek.

Sestava a branky : Lepiešová, Nováková - Rejnartová A. (4), Matějková K.(1), Kotrmanová J. (9), Kuhnová T. (3), Houserová P. (7), Houserová L., Vodičková K. (1), Samešová N., Babíková Š. (1).

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Holec Jakub (15)

Hrib Ivan (53)

Kulich Ondřej (31)

Piešťanský Adam (21)