oddíl házené | ženy

Sokol Bělá / ženy / články / Premiéra družstva žen

téma: ženy | autor: Švícko | datum: pondělí 17.3.2014 | zobrazeno: 2094x

Premiéra družstva žen

V neděli 16.3. se zúčastnilo naše nové družstvo žen, které bude hrát od příští sezóny 2014/2015 oficiální soutěž ČSH, přípravného turnaje v Mělníku.

Sestava: Nováková Nikola - Šteffanová Jana, Jágrová Eva, Líkařová Karla, Kudrnáčová Lenka, Samešová Nikola, Rejnartová Anna, Křečková Nikola, Huoserová Lucie, Kuhnová Tereza, Kyriánová Kristýna, Babíková Štěpánka, Šnelzerová Silvia, Bočková Andrea.
Chyběla druhá gólmanka Lepiéšová Eva.

Naše výsledky

BĚLÁ - Mělník 9:6
BĚLÁ - Háje 9:9
BĚLÁ - Střešovice 7:7
BĚLÁ - Astra 6:7
BĚLÁ - Kobylisy 12:8

Hrálo se 1x20 minut.

Družstvo Bělé obsadilo celkově pěkné 3.místo.

Bez ohledu na docházku si zahrála všechna děvčata. Vzhledem k tomu, že to byl náš první turnaj, tak se holky velice snažily a podávaly dobré výkony. Vidím v týmu potenciál, když si udržíme dobrý přístup k tréninkům a nadšení.

J.Šteffanová