TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky - 23.4. 2022 Bělá pod Bezdězem

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: neděle 24.4.2022 | zobrazeno: 191x

Turnaj přípravky - 23.4. 2022 Bělá pod Bezdězem

 


V sobotu 23.4. jsme pořádali mistrovský turnaj SKSH přípravky. O tomto víkendu se hrály ve středních Čechách dva mistrovské turnaje, proto byla slabší účast. I přes 7 omluvenek se nám povedlo postavit tři družstva, tím jsem zvedli počet účastníků na číslo šest. Hrálo se každý s každým 1x 10, v prvním třech kolech se házely nájezdy. Turnaj jsme proložili dvěma pauzami, protože všechna družstva hrála více zápasů za sebou.

 

Účastníci: Sokol Bělá 1, Sokol Bělá 2, Sokol Bělá 3, Spartak Příbram, Házená Mělník, Sokol Kostelec

 

Sestava Sokol Bělá: Ríša Repš, Kryštof Žďánský, Páťa Fryček, Matěj Reiter, Sára Hašulová, Ella Sommerová, Kuba Vozáb, Bára Kubíčková, Viki Šárogová, Hana Mázlová, Dan Mikš, Nella Hlubučková, Martin Sajdl, Míla Peterka, Amálka Řehová

Trenéři: David Kubíček, Kamila Šulcová, Stanislav Švec

 

Turnaj jsme si parádně užili, děti si dostatečně zahrály a samozřejmě se nejvíce těšily na závěrečné předávání sladkých odměn, které v této kategorii udělujeme za hraní a výborné výkony. Co se týče bělských nejmenších házenkářů, tak ti nám dělali radost. Všichni se zapsali do střelecké listiny, kdo chtěl, tak si zkusil i post brankáře. U některých je vidět velký progres, máme i několik levorukých hráčů a hlavně je kroužek házené baví.

 

Rodičům děkujeme za super atmosféru v hledišti. Catering pro děti a trenéry zajistila Zuzka Sajdlová, výsledek jejího snažení musíme ocenit, všichni si pochutnali, nic nezbylo :o) .

Na závěr děkujeme všem pomocníkům za zajištění sobotního sportovního programu v hale ( Lukáš Hríb, Ivan Hríb, Kája Měšťanová, Vašek Renza, Magda Foltýnová ).

 

Další akce: 7.5. turnaj přípravky v Kutné Hoře

 

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

4.8.

Nigrín Jiří (24)

14.8.

Kočí Tomáš (24)

14.8.

Stach Patrik (23)

14.8.

Krouský Karel (45)

15.8.

Hrubý Vladimír (47)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák