oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / ATMOS CUP 2022 - turnaj přípravky v Bělé pod Bezdězem 8.1.

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: sobota 8.1.2022 | zobrazeno: 575x

ATMOS CUP 2022 - turnaj přípravky v Bělé pod Bezdězem 8.1.

Dne 8.1. 2022 jsme pořádali přátelský turnaj přípravek v miniházené 4+1.

Účastníci: Sokol Bělá 1, Sokol Bělá 2, Házená Mělník, Házená Poděbrady, Sokol Kostelec

Naše sestava: Páťa Fryček, Sára Hašulová, Kuba Kriššák, Anička Kriššáková, Dan Mikš, Ríša Repš, Martin Sajdl, Mára Schneider, Ella Sommerová, Bára Kubíčková, Kuba Vozáb, Kryštof Žďánský, Amálka Řehová, Dan Velich.

Trenéři: David Kubíček, Kamila Šulcová, Standa Švec

Hrálo se každý s každým dvoukolově 1x 8 minut  + nájezdy.

Byl to náš první turnaj v letošním roce, po vánoční pauze bylo na dětech vidět velké zaujetí pro hru. Všem děkujeme za účast, parádně jsme si to užili ! Hrálo se v osvědčeném modelu bez počítání skóre s nájezdy, aby si všechny děti vystřelily na bránu. Všechna družstva dostala za účast pamětní pohár, za hraní a výborné výkony dostaly všechny děti sladké odměny a ovoce.

Přípravka se nám pěkně rozrůstá, i přes několik omluvenek bylo k dispozici 14 hráčů. Tentokrát měli turnajovou premiéru Dan Velich a Amálka Řehová.

Děkujeme Ivanovi Hríbovi za pomoc s pískáním a s přípravou turnaje.

Házená T.J. Sokol Bělá pod Bezdězem děkuje firmě "ATMOS Jaroslav Cankař a syn" za dlouhodobou podporu sportovní výchovy dětí a mládeže !

Za oddíl házené Lukáš Hentek a Standa Švec

čtvrtek 19.5.2022 | autor: Švícko

přípravka - ODJEZD PŘÍPRAVKY na nedělní turnaj do Poděbrad v 7.30 hod.od haly. S sebou: kartu pojištěnce, chrániče ( kdo má ), svačinu, pití bez bublin, drobné kapesné, podsedák ( kdo musí mít ). Předpokládaný návrat kolem 13.30 hod.

5.6. | 09:00

Turnaj Kostelec n.L.

18.6. | 09:00

Turnaj Bělá - oslavy 95 let

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (22)

Chocholouš Jakub (15)

Myšák Jan (27)

Hradiský Lukáš (20)