oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky - Poděbrady 27.11. 2021

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: pondělí 29.11.2021 | zobrazeno: 1719x

Turnaj přípravky - Poděbrady 27.11. 2021

V sobotu 27.11. se přípravka zúčastnila turnaje v Poděbradech.

Účastníci: Příbram, Sokol Bělá, Zruč 1, Zruč 2, Poděbrady 1, Poděbrady 2, Úvaly, Mělník.

Sestava: Kuba Vozáb, Ríša Repš, Ella Sommerová, Mára Schneider, Páťa Fryček, Kryštof Žďánský, Sára Hašulová, ? Peterka, Bára Kubíčková, Kuba Kriššák.

Trenéři: Kamila Šulcová, David Kubíček.

Rodičům děkujeme za pomoc s dopravou :o).

Počínaje dneškem se středeční tréninky přesouvají na čtvrtek 15:15 - 16:30 v hale !!

Podle posledních zpráv přijdou 6.12. na trénink Mikuláš s čertem a snad Vám kromě brambor a uhlí přinesou i něco dobrého :o), přijďte všichni !

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (24)

Kočí Tomáš (24)

Stach Patrik (23)

Krouský Karel (45)