oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky - Bělá pod Bezdězem 13.11. 2021

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: neděle 14.11.2021 | zobrazeno: 201x

Turnaj přípravky - Bělá pod Bezdězem 13.11. 2021

V sobotu 13.11. jsme v městské sportovní hale pořádali turnaj přípravky v mini házené 4+1.

Hrálo se 1x 10 minut a po utkání následovaly nájezdy. Turnaje přípravky v soutěži SKSH se hrají bez počítání skóre. I přes 4 omluvenky jsme postavili 2 družstva.

Účastníci: Sokol Bělá 1, Sokol Bělá 2, Kostelec, Poděbrady, Mělník, Kutná Hora.

Naše sestava: Jakub Kriššák, Anna Kriššáková, Bára Kubíčková, Martin Sajdl, Ríša Repš, Páťa Fryček, Viki Šárogová, Sára Hašulová, Mára Schneider, Kryštof Žďáňský, Tobík Macko.

Trenéři: Kubíček, Šulcová, Hentek, Švec

Byli jsme moc rádi, že jsme turnaj vůbec mohli uspořádat a že se zúčastnila všechna družstva. K vidění byly pěkná hra a výborné výkony od všech účastníků. Co se týče bělských dětí, ty nám dělaly jen radost. V porovnání s prvním turnajem v září je tam vidět velký progres. Tentokrát jsme to odehráli dobře pohybově, jeden hráč předváděl i učebnicovou střelbu s pádem, rodiče hned po turnaji kupovali chrániče na kolena :o). Všichni se podle libosti střídali v bráně a díky nájezdům si každý vystřelil na bránu a dal gól.

K výborné a pohodové atmosféře přispěli i rodiče, kteří se podíleli na občerstvení pro děti. Zuzka Sajdlová udělala řízky pro všechny včetně trenérů, moc díky :o).

Marušce Husákové a Vaškovi Renzovi děkujeme za zajištění občerstvení. S pískáním nám pomohli Kája Měšťanová a Ivan Hríb, který ráno vše připravil včetně zvukové aparatury, všem děkujeme.

Poděkování ještě Lojzovi do KH za dotisknutí pamětních listů a samolepek.

Fotky z turnaje najdete ZDE.

Další turnaj: Sokolské přebory 17.11. – Praha Kobylisy

Děkujeme městu Bělá pod Bezdězem za finanční podporu sportování dětí a mládeže !Děkujeme firmě Atmos za finanční podporu sportování dětí a mládeže !Děkujeme firmě SPS za finanční podporu sportování dětí a mládeže !

sobota 27.11.2021 | autor: Švícko

přípravka - Od 48.týdne se do odvolání přesouvá středeční trénink přípravky na čtvrtek ! Tréninky přípravky: PO 15:30 - 17:00 hala, ČT 15:15 - 16:30 hala.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (45)

Kučera Jonáš (20)

Kučera Kryštof (20)

Holec Vít (14)