oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky - Mělník 23.10. 2021

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: pondělí 25.10.2021 | zobrazeno: 1246x

Turnaj přípravky - Mělník 23.10. 2021

V sobotu 23.10. jsme se s přípravkou zúčastnili turnaje v Mělníku.

Na turnaj odcestovalo 10 dětí, a to se nám ještě 4 omluvily. Pokud budou na příští turnaj všichni k dispozici, určitě přihlásíme 2 družstva.

První veselou historku plynoucí z dětské bezprostřednosti jsme zažili hned při odjezdu od haly, kdy nás předjeli houkající hasiči. Děti řekly, že nejedeme na turnaj, ale podívat se za hasičema, kde hoří… :o).

Sestava: Dan Mikš, Tobík Macko, Martin Sajdl, Ríša Repš, Kuba Vozáb, Viki Šárogová, Páťa Fryček, Ella Sommerová, Mára Schneider, Kryštof Žďáňský, trenéři: Kubíček, Šulcová, Švec

Účastnící: Kostelec 1, Kostelec 2, Příbram, Mělník 1, Mělník 2

Většina zápasů se nám herně povedla, samozřejmě je toho dost ke zlepšení. S přípravkou jsme začínali v podstatě od nuly, jsem rádi, že se některé děti po Covidu vrátily a zbytek jsme doplnili z náborů. V bráně si vedli všichni dobře, v útoku musíme zlepšit nahrávky v běhu a celkově koordinaci a pohyblivost, aby to děti odehrály v duchu hesla " nahraj a běž ". Pohybově a kordinačně je na tom nejlépe Mára Schneider, u ostatních se na to musíme zaměřit v tréninku. V bráně si vedl nejlépe Kryštof Žďáňský, Kuba Vozáb má velký přehled, Páťa Fryček jasně největší ránu. V družstvu máme i leváka Marťase. Ostatní ukázali velké zaujetí a chuť. Nakonec jsem museli střídat poctivě podle časomíry, hrát chtěli pořád všichni. Úvodní utkání jsme měli problémy i s přesností střelby, ale to se hlavně díky nájezdům během turnaje zlepšilo. Nakonec se povedlo vstřelit gól všem hráčům .

Součástí každého zápasu byly nájezdy, což obzvláště u přípravky oceňujeme, protože každé dítě si vystřelí na branku. U nájezdů se i střídali kluci při chytání.

Na turnaj přijeli téměř všechny rodiče, děkujeme za „support“ :o)) . Potěšila nás i zpětná vazba od rodičů, že některé děti se pro házenou rozhodly díky dětskému dnu. To je pro nás velká motivace, že "TO" má smysl.

Pořadatelům děkujeme za pěkný turnaj, který jsme si všichni užili.

Fotky z turnaje najdete ZDE.

Další turnaj: 13.11. v Bělé pod Bezdězem

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Cirhan David (15)

Šulcová Kamila (22)

Foltýnová Magdalena (67)

Hamšík Jakub (24)