oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Přípravka - informace pro rodiče

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: středa 12.5.2021 | zobrazeno: 178x

Přípravka - informace pro rodiče

Vážení rodiče našich nejmenších házenkářů,

do konce června přípravka trénuje společně s minižactvem v úterý a čtvrtek 16:30 - 18:00 na hřišti za školou. Operativně jsme se rozhodli posílit tuto tréninkovou skupinu o dalšího trenéra, který se bude věnovat hráčům přípravku. Nově tvořící družstvo bude samostatně fungovat od začátku příštího školního roku. Zároveň s sebou můžete přivézt nové kamarády ročníku 2012, 2013, 2014. Doporučuji sportovní oblečení, vhodnou obuv na umělou trávu a pití( vodu, šťávu ) bez bublin. V případě deštivého počasí se trénink nekoná !

Nováčci můžou přijít "na zvykanou", 1.půlrok se za nové děti příspěvek neplatí !

Prosíme o vyplnění "Covid prohlášení" v příloze.

Další informace: tel.777 238 792, svecstanislav@seznam.cz

Přiložený soubor

Prohlášení COVID  (formát souboru: .pdf | velikost: 196 kB)

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Cirhan David (14)

Foltýnová Magdalena (66)

Hamšík Jakub (23)

Loukotka Jakub (22)