TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Na trénink přípravky dorazil ČERT, ANDĚL A MIKULÁŠ

téma: přípravka | autor: Roubik | datum: pátek 6.12.2019 | zobrazeno: 616x

Na trénink přípravky dorazil ČERT, ANDĚL A MIKULÁŠ

 


Na trénink přípravky v tělocvičně ZŠ zavítal čert, anděl a Mikuláš.

Stalo se tak chvilku po začátku tréninku a na dětech byla vidět lehká nervozita. Když pak Mikuláš s čertem vytáhli knihu hříchů, v tělocvičně zavládlo hrobové ticho. Na každého hráče Mikuláš s čertem vytáhli nějaký ten prohřešek a někteří se neubránili slzám. Všechno ale nakonec dopadlo dobře a i ti největší hříšníci slíbili že se polepší. Když pak děti dohromady čertovi, andělovi a Mikulášovi zazpívali básničku, bylo každé z nich odměněno balíčkem plným dobrot. Na závěr se všichni s čertem, andělem a Mikulášem vyfotili a dokázali, jak úžasná parta mladých sportovců jsou.

 

Poděkování patří oddílu TJ, p. Renzovi, rodičům a především čertovi s andělem a Mikulášem a příští rok se budeme těšit na další návštěvu, trenéři Jirka a Sára.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

11.2.

Ziemba Tadeáš (14)

20.2.

Kastnerová Sára (19)

22.2.

Vejtruba Ondřej (16)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák