oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Tým přípravky odstartoval začátek sezóny turnajem na domácí půdě.

téma: přípravka | autor: Roubik | datum: pondělí 7.10.2019 | zobrazeno: 1501x

Tým přípravky odstartoval začátek sezóny turnajem na domácí půdě.

V sobotu 5.10. jsme s týmem přípravky zahájili turnajovou sezónu na domácí půdě v Bělé pod Bezdězem.

Turnaje se zúčastnilo celkem 12 týmů z 8 měst.

Bělá pod Bezdězem 1, 2, 3, Mělník 1, 2, Lovosice 1, 2, Turnov, Kostelec nad Labem, Kutná Hora, Příbram a Kolín.

Našich 23 malých házenkářů se rozdělilo do 3 týmu, které vedli trenéři: Kastnerová Sára, Hentek Lukáš a Roubal Jiří.

Tým přípravky prošel přes prázdniny omlazující kůrou. Spousta již zaběhlých hráčů odešla do vyšší věkové kategorie a zbylí hráči byli doplněni absolutními nováčky. Ale i přes to, je vidět na všech hráčích velký potenciál do budoucna, což všichni do jednoho ukázali hned na prvním turnaji.

Do turnaje jsme vkročili sice s respektem, ale i s velkým nasazením. Na našich hráčích byla zprvu vidět určitá nervozita, ale tu jsme během prvního zápasu hodili za hlavu, a pak už se výkony všech svěřenců jen zlepšovaly. Spousta našich borců zažila svůj úplně první turnaj ve své házenkářské kariéře a určitě se nemají za co stydět. Všichni hráči svými výkony potěšili jak nás trenéry, tak určitě i všechny fanoušky v hledišti.

Bělá pod Bezdězem 1.

Toni - 4

Tom Nikolas -

Trenér: Hentek Lukáš

Všem hráčům patří od nás trenérů jedno velké poděkováni za předvedené výkony a už se těšíme na další turnaj, který se uskuteční 19.10. v Kolíně.

Rádi bychom chtěli poděkovat všem rodičům, kteří se podíleli na občerstvení a celý turnaj fandili a podporovali všechny hráče na hřišti. Velký dík také patří trenérům mini žáků a mladších žáků za pomoc s organizací.

Házené zdar.

Za kolektiv přípravky Jiří roubal.

13.4. | 09:00

Bělá p. B.