TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky v Kolíně - 15.6.2019

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: pondělí 17.6.2019 | zobrazeno: 903x

Turnaj přípravky v Kolíně - 15.6.2019

Družstva přípravky na turnaji v Kolíně 


V sobotu 15.6.2019 se přípravka zúčastnila turnaje v Kolíně. Turnaj se odehrál na venkovním hřišti za velkého vedra. Našimi soupeři byly týmy Zruč 1,2, Kutná Hora 1,2, Kolín a Mladá Boleslav. Hrálo se každý s každým 1x10 minut bez počítání skóre.

 

Sokol Bělá 1

Družstvo Bělá 1 sehrálo na turnaji až na dvě výjimky s Kolínem a Zručí 1 vyrovnané zápasy. Děti se snažily hrát kolektivně a bojovaly o každý míč. S pohybem to bylo horší, ale vzhledem k úmornému vedru se nebylo čemu divit. Občas se zapomínaly vracet do obrany a přestávaly hrát. Problémy nám dělá hlavně střelba na zem, kde teorií už máme naučenou, teď to jen převést do praxe. Střelecky se prosadili Lukáš a Mates, z děvčat se jim přiblížila Anežka, která byla i nejlepší nahrávačkou. Rychlostí se dobře prosazoval Tomáš. Anička vstřelila branku a dobře chytala, Barča se začíná otrkávat a její výkon je turnaj od turnaje lepší. Léňě se nepodařila vstřelit branka, ale celý turnaj se snažila a bojovala. Valča přes počáteční problémy z cesty se postupně rozehrávala a zápas od zápasu se lepšila. V brance předvedla několik výborných zákroků.
Všechny děti zaslouží pochvalu. Důležité je, že děti mají házenou rády a že si jí užívají. Vše ostatní přijde časem.

 

Sestava: Lenka Jeřábková, Barča Linková, Anička Linková 1, Tomáš Sůva 1, Valča Ballóková 3, Anežka Netrvalová 5, Luky Hrdina 12, Mates Müller 8

 

 

Sokol Bělá 2

Kromě prvního utkání, které se nám vyloženě nepovedlo (cesta, nový míč), musím děti pochválit. Zápas od zápasu se zlepšovaly, bojovaly, hrály kolektivně. Sice nám stále ještě vázne obrana a někteří potřebuji zlepšit i pohyb v útoku, ale se všemi soupeři jsme odehráli vyrovnaná utkání a žádný z nich nás herně vyloženě nepřevyšoval.

Střelecky i herně táhly družstvo Eliška, Terka a Andrejka. Honzík, Adélka a Vojta se zatím hůře prosazují v útoku, ale dobře braní a daří se jim v brance. Maruška se v útoku tentokrát trápila, ale zazářila v brance v utkání s Kutnou Horou. Nakonec musím pochválit Viktorku, které se turnaj moc povedl. Všechny děti se snažily a byly důležitou součástí našeho týmu.

 

Sestava: Andrejka Belková 3, Eliška Šilhová 13, Terka Hrubá 7, Honza Tříška 3, Viktorka Milerová 3, Adélka Linková 3, Vojta Šenkýř 1, Maruška Horáčková

 

 

Hrálo se za úmorného vedra a na konci turnaje to bylo na dětech už znát. Sehráli jsme všechna utkání vyrovnaná, ale týmy ze Zruče jsou výkonnostně lepší.

Děti musíme opět pochválit za předvedené výkony a vystupování během celého turnaje, který se jim moc líbil.

Jednalo se o poslední turnaj sezóny 2018/19 a pro děti ročníku 2010 to byla rozlučka s kategorií přípravky, protože příští sezónu již budou nastupovat v kategorii MINI.

 

Děkujeme organizátorům za pěkné dopoledne a organizaci turnaje, rodičům za pomoc s dopravou a podporu během celého turnaje.

 

Teď nás čekají poslední dva tréninky a za týden v pondělí rozlučka za halou.

 

Přiložené fotky

Bělá 1Bělá 2

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.7.

Cirhan David (13)

5.7.

Foltýnová Magdalena (65)

8.7.

Hamšík Jakub (22)

15.7.

Loukotka Jakub (21)

15.7.

Macoun Jaroslav (22)

21.7.

Müller František (40)

22.7.

Šulc Filip (22)

24.7.

Humpola Matěj (18)

26.7.

Bernard Michal (20)

27.7.

Vaněk Viktor (19)

odkazy

sokol.eu
chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák