oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky v Kolíně - 15.6.2019

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: pondělí 17.6.2019 | zobrazeno: 929x

Turnaj přípravky v Kolíně - 15.6.2019

Družstva přípravky na turnaji v Kolíně

V sobotu 15.6.2019 se přípravka zúčastnila turnaje v Kolíně. Turnaj se odehrál na venkovním hřišti za velkého vedra. Našimi soupeři byly týmy Zruč 1,2, Kutná Hora 1,2, Kolín a Mladá Boleslav. Hrálo se každý s každým 1x10 minut bez počítání skóre.

Sokol Bělá 1

Družstvo Bělá 1 sehrálo na turnaji až na dvě výjimky s Kolínem a Zručí 1 vyrovnané zápasy. Děti se snažily hrát kolektivně a bojovaly o každý míč. S pohybem to bylo horší, ale vzhledem k úmornému vedru se nebylo čemu divit. Občas se zapomínaly vracet do obrany a přestávaly hrát. Problémy nám dělá hlavně střelba na zem, kde teorií už máme naučenou, teď to jen převést do praxe. Střelecky se prosadili Lukáš a Mates, z děvčat se jim přiblížila Anežka, která byla i nejlepší nahrávačkou. Rychlostí se dobře prosazoval Tomáš. Anička vstřelila branku a dobře chytala, Barča se začíná otrkávat a její výkon je turnaj od turnaje lepší. Léňě se nepodařila vstřelit branka, ale celý turnaj se snažila a bojovala. Valča přes počáteční problémy z cesty se postupně rozehrávala a zápas od zápasu se lepšila. V brance předvedla několik výborných zákroků.
Všechny děti zaslouží pochvalu. Důležité je, že děti mají házenou rády a že si jí užívají. Vše ostatní přijde časem.

Sestava: Lenka Jeřábková, Barča Linková, Anička Linková 1, Tomáš Sůva 1, Valča Ballóková 3, Anežka Netrvalová 5, Luky Hrdina 12, Mates Müller 8

Sokol Bělá 2

Kromě prvního utkání, které se nám vyloženě nepovedlo (cesta, nový míč), musím děti pochválit. Zápas od zápasu se zlepšovaly, bojovaly, hrály kolektivně. Sice nám stále ještě vázne obrana a někteří potřebuji zlepšit i pohyb v útoku, ale se všemi soupeři jsme odehráli vyrovnaná utkání a žádný z nich nás herně vyloženě nepřevyšoval.

Střelecky i herně táhly družstvo Eliška, Terka a Andrejka. Honzík, Adélka a Vojta se zatím hůře prosazují v útoku, ale dobře braní a daří se jim v brance. Maruška se v útoku tentokrát trápila, ale zazářila v brance v utkání s Kutnou Horou. Nakonec musím pochválit Viktorku, které se turnaj moc povedl. Všechny děti se snažily a byly důležitou součástí našeho týmu.

Sestava: Andrejka Belková 3, Eliška Šilhová 13, Terka Hrubá 7, Honza Tříška 3, Viktorka Milerová 3, Adélka Linková 3, Vojta Šenkýř 1, Maruška Horáčková

Hrálo se za úmorného vedra a na konci turnaje to bylo na dětech už znát. Sehráli jsme všechna utkání vyrovnaná, ale týmy ze Zruče jsou výkonnostně lepší.

Děti musíme opět pochválit za předvedené výkony a vystupování během celého turnaje, který se jim moc líbil.

Jednalo se o poslední turnaj sezóny 2018/19 a pro děti ročníku 2010 to byla rozlučka s kategorií přípravky, protože příští sezónu již budou nastupovat v kategorii MINI.

Děkujeme organizátorům za pěkné dopoledne a organizaci turnaje, rodičům za pomoc s dopravou a podporu během celého turnaje.

Teď nás čekají poslední dva tréninky a za týden v pondělí rozlučka za halou.

Bělá 1Bělá 2

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

12.9. | 10:30

Setkání rodáků Bělé

19.9. | 09:00

turnaj KP - Zruč 4+1

4.10. | 09:00

turnaj KP - Kostelec 4+1

24.10. | 09:00

turnaj KP - Mělník 4+1

7.11. | 09:00

turnaj KP - Kutná Hora 4+1

29.11. | 09:00

turnaj KP - Příbram 4+1

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (22)

Kočí Tomáš (22)

Stach Patrik (21)

Krouský Karel (43)