TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravek v Příbrami - 19.5.2019

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: pondělí 20.5.2019 | zobrazeno: 784x

Turnaj přípravek v Příbrami - 19.5.2019

Přípravky Bělé na turnaji v Příbrami 


V neděli 19. 5. se přípravka zúčastnila turnaje v Příbrami. Při příjezdu jsme byli trochu zaskočeni zataženou oblohou, ale nakonec se počasí umoudřilo a byl nádherný slunný den. Turnaj se hrál na venkovním hřišti každý s každým 1x8 minut. Našimi soupeři byly týmy Mělník 1; Mělník 2; Příbram 1; Příbram 2; Kutná Hora, Kostelec nad Labem.


 

Sokol Bělá 1

Jediný nepovedený zápas byl s Kutnou Horou. Ostatní soupeře jsme předčili nebo jsme byli vyrovnanými soupeři. Výborné brankářské výkony předvedla Anička Linková, v útoku se také dokázala střelecky prosadit. Sehraná dvojka Anetka a Mates se postarala o nejvíc zápisů do střelecké listiny.

Anetka přidala parádní výkon v brance. Mates je nasazován na největší hráče soupeře jako pes obranář a s touto rolí se dokázal dobře vypořádat. Valča se začíná střelecky prosazovat, v brance se jí taky dařilo, ale bohužel po výborném zákroku kazila rozehrávku. Na tom pro příště musíme zapracovat.-) Anička Mazancová se zlepšila v pohybu a rozehrávala hodně našich útoků. Dokázala se i střelecky prosadit. Domča vstřelil čtyři branky, ale mohlo to být lepší, kdyby dokázal svojí ránu usměrnit do branky. V brance se mu také daří. Klárce se nepodařilo vstřelit branku, i když měla několik nadějných pokusů. V brance se nebojí a předvedla několik výborných zákroků.

 

Sestava:

Valča Ballóková 3; Matyáš Müller 11; Anička Linková 2; Dominik Beran 4; Anička Mazancová 1; Aneta Smékalová 11; Klárka Udatná
Franta Müller


 

Sokol Bělá 2

Po trochu vlažném začátku turnaje se naše hra postupně zlepšovala a nejlepší házku jsme předvedli v posledních třech utkání. Během celého turnaje jsme odehráli vyrovnaná utkání, žádné družstvo nás herně nepřehrálo.

Opět musím všechny hráče pochválit za předvedenou hru a nasazení, i když jsme střídali lepší okamžiky s horšími. Střelecky i herně se nejvíc dařilo Terce a Lukášovi. Adélka se tentokrát tolik neprosazovala v útoku, ale opět skvěle bránila. Podobné to bylo i s Honzíkem a Vojtou, kteří se zatím trápí v útoku, ale skvěle brání, tak je otázkou času, kdy se začnou prosazovat i střelecky. Tomášovi se naopak tolik nedařilo v obraně, ale zato v útoku se dokázal dvakrát střelecky prosadit. Velmi překvapila Viki, která sice nevstřelila žádnou branku, což ji moc mrzelo, ale zato zářila v brance a obraně.

Tentokrát bylo pro hráče obtížnější se střelecky prosadit, protože bylo brankoviště v Příbrami větší.

 

Sestava: Vojta Šenkýř, Terka Hrubá 7, Lukáš Hrdina 7, Adélka Linková 1, Viki Milerová, Honza Tříška 2, Tomáš Sůva 2
Láďa Hrubý


 


Tentokrát se nám nepodařilo nastřílet tolik branek jako na Mělníku, ale bylo to z důvodu větší vzdálenosti brankoviště od branky. Ke konci turnaje už bylo velké vedro a na výkonech to bylo znát. Jinak musíme děti pochválit za vzorné chování po celou dobu turnaje. Před odjezdem dostaly děti jako odměnu nanuk a to jim udělalo velkou radost. Za pomoc s dopravou patří velký dík Láďovi Beranovi a Jirkovi Šenkýřovi. Za fandění Jirkovi Smékalovi, Janě Hrubé a paní Šenkýřové

Přiložené fotky

Tým Bělá 1 - Běran, Mazancová, Smékalová, Müller, Ballóková, Udatná a LinkováTým Bělá 2 - Hrubá, Milerová, Tříška, Linková, Šenkýř, Sůva, HrdinaÚčastníci turnaje v PříbramiRozcvička před utkánímSvačinaTaktická příprava

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

12.9. | 10:30

Setkání rodáků Bělé

19.9. | 09:00

turnaj KP - Zruč 4+1

4.10. | 09:00

turnaj KP - Kostelec 4+1

24.10. | 09:00

turnaj KP - Mělník 4+1

7.11. | 09:00

turnaj KP - Kutná Hora 4+1

29.11. | 09:00

turnaj KP - Příbram 4+1

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

4.8.

Nigrín Jiří (22)

14.8.

Kočí Tomáš (22)

14.8.

Stach Patrik (21)

14.8.

Krouský Karel (43)

15.8.

Hrubý Vladimír (45)

odkazy

sokol.eu
chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák