TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravek v Mělníku - 11.5.2019

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: úterý 14.5.2019 | zobrazeno: 777x

Turnaj přípravek v Mělníku - 11.5.2019

Přípravky Bělé na turnaji v Mělníku 


V sobotu 11.5. se naše přípravka zúčastnila turnaje krajského přeboru v Mělníku. Na turnaj jsme vyrazili s 19 hráči složenými ze sedmi chlapců a dvanácti dívek. Všechna naše družstva měla na programu šest zápasů. Doba utkání byla stanovena na 1x10 minut, v prvních utkáních hráči zahrávali nájezdy.

Našimi soupeři byly týmy z Mělníka, Kostelce nad Labem, Zbraslavi, Zruče nad Sázavou, Mladé Boleslavi, Kolína a Příbrami.

 

Sokol Bělá 1

Velký herní pokrok udělala Lenka Jeřábková, která výborný výkon na turnaji korunovala brankou a druhou přidala z nájezdu. Barča Linková jako nejmladší člen týmu se také dokázala střelecky prosadit a ze své první branky měla velkou radost. Její výkon byl parádní a není vůbec poznat, že je to nováček. Anička Linková vstřelila čtyři branky,

po celý turnaj vzorně bránila a bojovala o každý míč. Domča Beran se zapsal mezi střelce dvěma trefami. V poslední době ho to táhne víc do branky, kde předvádí parádní výkony a navíc dokáže svým spoluhráčům nahrát přesně na větší vzdálenost. Anetka je naše střelkyně a sedmnáct branek mluví za vše. Výborný výkon podala v brance. Turnaj se jí moc povedl. Mates se třinácti brankami sekundoval Anetce, snažil se po celý turnaj rozehrávat. Všechny zápasy bojoval a odehrál pěkný turnaj.

 

Sestava: Dominik Beran 2, Lenka Jeřábková 2, Bára Linková 1, Anička Linková 4, Aneta Smékalová 17, Mates Müller 13

Franta Müller

 

 

Sokol Bělá 2

Všechny hráče musím opět pochválit za jejich přístup. Hrají s velkým nadšením, snaží se a hlavně je házka moc baví. Potěšující je, že se všem hráčům podařilo vstřelit branku. Hlavně pro Klárku a Aničku to byla velká událost. Střelecky se dařilo Terce a Adélce, která mě svým výkonem moc překvapila. Andrejka dobře brání, ale především září v brance stejně jako Honza. Honza je nováček a trochu se trápí v útoku, ale to se časem podá. Toni vstřelil dvě branky a zároveň výborně chytal. Klárka a Anička se zlepšují zápas od zápasu a je jen otázkou času, kdy se začnou více střelecky prosazovat.

Herně se nám dařilo. Pouze v utkání s Kolínem jsme na soupeře nestačili. V tomto týmu ale hrají hráčky o hlavu větší než naše a tak to pro nás byla cenná zkušenost.

 

Sestava: Andrea Belková 4, Do Quoc Anh 2, Terka Hrubá 15, Honza Tříška 1, Adélka Linková 11, Klárka Udatná 2, Anička Mazancová 2

Láďa Hrubý

 

 

Sokol Bělá 3

Výrazněji jsme prohráli pouze s družstvy Zbraslavic a Mladé Boleslavi. S týmy Zruče a Příbrami jsme sehráli vyrovnaná utkání i když jsme nakonec prohráli. Jasně jsme vyhráli s týmy Mělníka a Kostelce.

Děti zaslouží pochvalu za bojovnost s jakou nastoupily i proti silnějším soupeřům. Zejména zápas proti Mladé Boleslavi hodně bolel, když David a Karolína odstoupili kvůli zranění.

Kladem bylo, že jsme začali hrát více kolektivně a taky jsme trochu lépe bránili. Určitě tam bylo i hodně činností, na kterých musíme zapracovat.

Celkově můžu děti pochválit a jsem moc rád, že se házenou baví a to je v tomto věku to nejdůležitější.

 

Sestava: Do Duc Tam 12, Lukáš Hrdina 11, Anežka Netrvalová 9, Tomáš Sůva 5, Kája Tyrychtrová 4, Ema Vernerová 1

Petr Netrval

 

Celkově panuje s tímto turnajem velká spokojenost. Všem dětem se turnaj moc líbil a všichni už se těší na další. Je na nich vidět velká radost ze hry, což je pro nás to nejdůležitější. Všechny děti vstřelily alespoň jednu branku a všechny týmy si připsaly na své konto více výher.

 

Děkujeme domácímu týmy za organizaci turnaje, všem soupeřům za pěkná utkání a rodičům za pomoc s doupravou.

 

V neděli na viděnou v Příbrami. Házené zdar.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

12.9. | 10:30

Setkání rodáků Bělé

19.9. | 09:00

turnaj KP - Zruč 4+1

4.10. | 09:00

turnaj KP - Kostelec 4+1

24.10. | 09:00

turnaj KP - Mělník 4+1

7.11. | 09:00

turnaj KP - Kutná Hora 4+1

29.11. | 09:00

turnaj KP - Příbram 4+1

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

4.8.

Nigrín Jiří (22)

14.8.

Kočí Tomáš (22)

14.8.

Stach Patrik (21)

14.8.

Krouský Karel (43)

15.8.

Hrubý Vladimír (45)

odkazy

sokol.eu
chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák