TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravek v Mělníku - 11.5.2019

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: úterý 14.5.2019 | zobrazeno: 760x

Turnaj přípravek v Mělníku - 11.5.2019

Přípravky Bělé na turnaji v Mělníku 


V sobotu 11.5. se naše přípravka zúčastnila turnaje krajského přeboru v Mělníku. Na turnaj jsme vyrazili s 19 hráči složenými ze sedmi chlapců a dvanácti dívek. Všechna naše družstva měla na programu šest zápasů. Doba utkání byla stanovena na 1x10 minut, v prvních utkáních hráči zahrávali nájezdy.

Našimi soupeři byly týmy z Mělníka, Kostelce nad Labem, Zbraslavi, Zruče nad Sázavou, Mladé Boleslavi, Kolína a Příbrami.

 

Sokol Bělá 1

Velký herní pokrok udělala Lenka Jeřábková, která výborný výkon na turnaji korunovala brankou a druhou přidala z nájezdu. Barča Linková jako nejmladší člen týmu se také dokázala střelecky prosadit a ze své první branky měla velkou radost. Její výkon byl parádní a není vůbec poznat, že je to nováček. Anička Linková vstřelila čtyři branky,

po celý turnaj vzorně bránila a bojovala o každý míč. Domča Beran se zapsal mezi střelce dvěma trefami. V poslední době ho to táhne víc do branky, kde předvádí parádní výkony a navíc dokáže svým spoluhráčům nahrát přesně na větší vzdálenost. Anetka je naše střelkyně a sedmnáct branek mluví za vše. Výborný výkon podala v brance. Turnaj se jí moc povedl. Mates se třinácti brankami sekundoval Anetce, snažil se po celý turnaj rozehrávat. Všechny zápasy bojoval a odehrál pěkný turnaj.

 

Sestava: Dominik Beran 2, Lenka Jeřábková 2, Bára Linková 1, Anička Linková 4, Aneta Smékalová 17, Mates Müller 13

Franta Müller

 

 

Sokol Bělá 2

Všechny hráče musím opět pochválit za jejich přístup. Hrají s velkým nadšením, snaží se a hlavně je házka moc baví. Potěšující je, že se všem hráčům podařilo vstřelit branku. Hlavně pro Klárku a Aničku to byla velká událost. Střelecky se dařilo Terce a Adélce, která mě svým výkonem moc překvapila. Andrejka dobře brání, ale především září v brance stejně jako Honza. Honza je nováček a trochu se trápí v útoku, ale to se časem podá. Toni vstřelil dvě branky a zároveň výborně chytal. Klárka a Anička se zlepšují zápas od zápasu a je jen otázkou času, kdy se začnou více střelecky prosazovat.

Herně se nám dařilo. Pouze v utkání s Kolínem jsme na soupeře nestačili. V tomto týmu ale hrají hráčky o hlavu větší než naše a tak to pro nás byla cenná zkušenost.

 

Sestava: Andrea Belková 4, Do Quoc Anh 2, Terka Hrubá 15, Honza Tříška 1, Adélka Linková 11, Klárka Udatná 2, Anička Mazancová 2

Láďa Hrubý

 

 

Sokol Bělá 3

Výrazněji jsme prohráli pouze s družstvy Zbraslavic a Mladé Boleslavi. S týmy Zruče a Příbrami jsme sehráli vyrovnaná utkání i když jsme nakonec prohráli. Jasně jsme vyhráli s týmy Mělníka a Kostelce.

Děti zaslouží pochvalu za bojovnost s jakou nastoupily i proti silnějším soupeřům. Zejména zápas proti Mladé Boleslavi hodně bolel, když David a Karolína odstoupili kvůli zranění.

Kladem bylo, že jsme začali hrát více kolektivně a taky jsme trochu lépe bránili. Určitě tam bylo i hodně činností, na kterých musíme zapracovat.

Celkově můžu děti pochválit a jsem moc rád, že se házenou baví a to je v tomto věku to nejdůležitější.

 

Sestava: Do Duc Tam 12, Lukáš Hrdina 11, Anežka Netrvalová 9, Tomáš Sůva 5, Kája Tyrychtrová 4, Ema Vernerová 1

Petr Netrval

 

Celkově panuje s tímto turnajem velká spokojenost. Všem dětem se turnaj moc líbil a všichni už se těší na další. Je na nich vidět velká radost ze hry, což je pro nás to nejdůležitější. Všechny děti vstřelily alespoň jednu branku a všechny týmy si připsaly na své konto více výher.

 

Děkujeme domácímu týmy za organizaci turnaje, všem soupeřům za pěkná utkání a rodičům za pomoc s doupravou.

 

V neděli na viděnou v Příbrami. Házené zdar.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.7.

Cirhan David (13)

5.7.

Foltýnová Magdalena (65)

8.7.

Hamšík Jakub (22)

15.7.

Loukotka Jakub (21)

15.7.

Macoun Jaroslav (22)

21.7.

Müller František (40)

22.7.

Šulc Filip (22)

24.7.

Humpola Matěj (18)

26.7.

Bernard Michal (20)

27.7.

Vaněk Viktor (19)

odkazy

sokol.eu
chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák