TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravek v Bělé - 5.5.2019

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: čtvrtek 9.5.2019 | zobrazeno: 766x

Turnaj přípravek v Bělé - 5.5.2019

Účastníci turnaje v Bělé 


V neděli 5.5.2019 jsme pořádali v bělské sportovní hale mistrovský turnaj přípravek, kterého se zúčastnily týmy z Mladé Boleslavi, Kolína, Příbrami, Náchoda, Kutné Hory, Mělníka a domácí Bělé.

Hrálo se 1x10 minut každý s každým.

 

Sokol Bělá 1

Turnaj nás zastihl ve slušné střelecké formě, kdy se nám podařilo vstřelit 54 branek. Mezi střelce se zapsali nováčci Emča a Tomášek. Bohužel se neprosadila jen Anička Mazancová, ale to se jí na Mělníku určitě podaří.-) Pořád máme hodně co zlepšovat. Tréninky budeme muset zaměřit více na bránění a odražené míče. Nejdůležitější ale je, že děti házená baví a mají z ní radost.

 

Sestava: Aneta Smékalová 31, Matyáš Müller 12, Dominik Beran 4, Adéla Linková 4, Anička Mazancová, Emča Vernerová 1, Nguyen Hoang Long 2

František Müller

 

Sokol Bělá 2

Všichni hráči se během celého turnaje moc snažili a byla na nich vidět velká radost ze hry což mi dělá největší radost. V týmu jsme měli jednoho nováčka Viktorku, která hrála skvěle a za svůj výkon byla odměněna svou první vstřelenou brankou. Své první branky vstřelily také Anička a Klárka. Střelecky i herně se nejvíce dařilo Lukášovi a Terce. Příjemně překvapili Honzík, Kája a Valča, kteří se proti turnaji v Náchodě hodně zlepšili. V posledních dvou utkání v naši brance exceloval Adam.

Všichni hráči zaslouží za svůj výkon velkou pochvalu.

 

Sestava: Kája Tyrychtrová 4, Terka Hrubá 8, Lukáš Hrdina 12, Klárka Udatná 1, Anička Linková 2, Viktorka Milerová 1, Honza Tříška 5, Valča Ballóková 5, Adam Vítek (brankář)

Vladimír Hrubý

 

Sokol Bělá 3

Vyjma několika zápasů bylo naše mužstvo rovnocenným soupeřem ostatním družstvům. Děti se stále učí základním návykům a především hře v kolektivu. Samozřejmě, bylo ve hře mnoho chyb, ale to k tomu patří. Dobré zjištění je, že v zápasech převažovala snaha a radost z házené, což je skvělé.

 

Sestava: Eliška Šilhova 19, Anežka Netrvalová 8, Nguyen Hoang Quan 6, Tomáš Sůva 5, Andrejka Belková 5, Vojta Šenkýř 3, Marie Horáčková, Lenka Jeřábková

Petr Netrval

 

 

Všem dětem se turnaj moc líbil a všichni už se těší za týden na turnaj do Mělníka. Je na nich vidět velká radost ze hry, což je pro nás to nejdůležitější.

 

Celkově se tohoto turnaje zúčastnilo 73 dětí v 9ti týmech ze 7 oddílů. Všem děkujeme za předvedené výkony a vystupování. Doufáme, že se jim v Bělé líbilo a těšíme se na další turnaj.

 

Poděkování patří také rodičům za vynikající cukrářské výrobky, rozhodčím Jakubovi Loukotkovi, Vendy Poživilové a Anežce Vítkové.

 

Poděkování zaslouží všichni příbuzní a kamarádi hráčů za parádní podporu. Doufáme, že se vám turnaj líbil a vaše děti vám udělaly svým výkonem a vystupováním radost.

 

Tak za týden v Mělníku. Házené zdar!

 

Přiložené fotky

Týmy Bělá 1,2,3

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.7.

Cirhan David (13)

5.7.

Foltýnová Magdalena (65)

8.7.

Hamšík Jakub (22)

15.7.

Loukotka Jakub (21)

15.7.

Macoun Jaroslav (22)

21.7.

Müller František (40)

22.7.

Šulc Filip (22)

24.7.

Humpola Matěj (18)

26.7.

Bernard Michal (20)

27.7.

Vaněk Viktor (19)

odkazy

sokol.eu
chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák