TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravek v Liberci - 16.2.2019

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: pondělí 18.2.2019 | zobrazeno: 945x

Turnaj přípravek v Liberci - 16.2.2019

Družstva přípravek Sokol Bělá na turnaji v Liberci. 


V sobotu 16.2.2019 se naše týmy přípravky zúčastnily turnaje krajského přeboru v Liberci. Na turnaj jsme odjeli se 16ti hráči, kteří tvořili dva týmy, dívčí a chlapecký. V Libereckém kraji mají turnaje přípravek vysokou úroveň, z tohoto důvodu jsme se snažili postavit co nejzkušenější týmy. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny a hrálo se systémem 2x12 minut. Byli jsme zvědaví, jak naši svěřenci zvládnou takovou porci, ale zvládli to výborně.

 

Sokol Bělá 1

Tým byl tvořen pouze z dívek. Bohužel z důvodu nemoci se turnaje nemohly zúčastnit Eliška, Valča, Andrea ani Anička. Na turnaji se děvčata utkala s týmy Jičín 1, Náchod 2, Liberec 2 a Turnov.

Ve všech utkáních naše holky podaly kolektivní výkon a kromě utkání s Náchodem 2, které bylo vyrovnané, byly lepším týmem. Všechny hráčky musím pochválit za předvedené výkony. V každém utkání bojovaly a moc se snažily. Skvěle turnaj odehrály Vanesa s Kájou Měšťanovou, které ostatním holkám pomáhaly jak s obranou, tak hlavně v útoku. Na všech ostatních holkách bylo vidět výrazné zlepšení a z toho máme největší radost. Holky to všechny moc bavilo, užily si i mnoho legrace okolo, takže turnaj se celkově moc povedl.

 

Sestava:

Linková Adélka 0.5, Měšťanová Kája 18, Linková Anička, Hrubá Terka 7, Udatná Klárka, Tyrychtrová Kája 6, Smékalová Anetka 8, Pecová Vaneska 18

Vladimír Hrubý

 

 

Sokol Bělá 2

Kluci se snažili po celý turnaj bojovat a odevzdat na hřišti maximum, ale při posledním zápase už fyzicky nestíhali. Co nás nejvíce trápí je bránění soupeře po ztrátě míče, kdy nám příliš dlouho trvá si obsadit soupeře a znemožnit mu tím rychlé založení útoku. Co se týká útočné fáze, udělali jsme další herní posun a dokážeme se více střelecky prosazovat i když ne vždy to skončí brankou. Myslím, že si kluci turnaj užili a těší se na další měření sil.

 

Sestava:

Dominik Beran 3, Jan Urbánek 9, Adam Vítek 11, Adam Ginzl 19, Lukáš Hrdina 7, Matyáš Müller 6, Tonda Kasík, Tomáš Sůva

František Müller

 

 

Závěrem bychom chtěli poděkovat rodičům za pomoc s dopravou a fandění při turnaji. Dětem za výbornou prezentaci klubu na turnaji a slušné chování. Pořádajícímu oddílu Liberec Handball za pozvání a bezproblémovou organizaci celého turnaje.

 

Další turnaj bude 3. března v Bělé pod Bezdězem!

Přiložené fotky

Družstvo Sokol Bělá 1 na turnaji v Liberci.

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

4.10. | 09:00

turnaj KP - Kostelec 4+1

24.10. | 09:00

turnaj KP - Mělník 4+1

7.11. | 09:00

turnaj KP - Kutná Hora 4+1

29.11. | 09:00

turnaj KP - Příbram 4+1

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

17.9.

Coufal Jakub (20)

17.9.

Kočí Josef (66)

21.9.

Hentek Lukáš (41)

21.9.

Tyšer Vojtěch (26)

23.9.

Kubíček David (37)

24.9.

Maršálek Dominik (22)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák