oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / 20.ročník turnaje Megamini i s naší účastí !

téma: minižáci | autor: Švícko | datum: pátek 17.6.2022 | zobrazeno: 129x

20.ročník turnaje Megamini i s naší účastí !

Během víkendu se v Liberci koná tradiční turnaj minižactva v házené 6+1. Letošní generace hráčů a hráček této kategorie tak navazuje na naše účasti v letech minulých. Turnaj je to velmi oblíbený, děti si na konci sezóny zahrají zápasy házené 6+1 s družstvy, se kterými se během sezóny nepotkají. Akce bohužel koliduje s termínem oslav 95 výročí házené v Bělé pod Bezdězem, respektovali jsme rozhodnutí trenérů se turnaje zúčastnit a s družstvem minižactva jsme v programu oslav nepočítali.

Turnaj se hraje na venkovních hřištích v areálu ZŠ Dobiášova.

Naše základní skupina: TJ Sokol Bělá p.B., SK Liberec handball, TJ Slavoj Děčín, TJ Turnov, Radebeuler HV boys, TJ Kobylisy, TJ Sokol Úvaly

Během oslav budeme na naše naděje myslet a držet jim palce, BĚLÁ DO TOHO !!

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Nigrín Jiří (24)

Kočí Tomáš (24)

Stach Patrik (23)

Krouský Karel (45)