TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků 6+1 v Poděbradech - 4.6.2022

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 6.6.2022 | zobrazeno: 443x

Turnaj minižáků 6+1 v Poděbradech - 4.6.2022

 


Poslední turnaj jarní části středočeské soutěže MINI 6+1 se konal v Poděbradech. Turnaj se odehrál za slunného počasí na venkovním hřišti, které ale bylo po nočním dešti velice kluzké. Našimi soupeři protentokrát byly týmy Lions Hostivice, Sokol Úvaly a Házená Poděbrady.

 

Sestavu jsme opět přizpůsobili s ohledem na blížící se turnaj MEGAMINI v Liberci, ale bohužel se některé děti z různých důvodů omluvily.

 

První utkání proti domácímu týmu jsme odehráli jako vyrovnanou partii. V následujících zápasech jsme za soupeři zaostávali především po pohybové stránce. Naši hráči se přes dobrou obranu soupeřů těžko prosazovali a následně inkasovali „jednoduché“ z rychlých protiútoků.

 

I přesto, že jsme na soupeře z Hostivic a Úval nestačili herně ani pohybově, jsme s turnajem spokojeni. Oproti předešlému měření sil s těmito soupeři jsme se zlepšili a výkonnostní rozdíl nebyl tak markantní. 

 

I když se naše hra neustále zlepšuje, tak stále máme mnoho nedostatků a je potřeba se na ně zaměřit. Potěšujícím faktem je, že se všechny děti dokázaly prosadit. Bohužel jsme velice zklamaní přístupem některých dětí ke hře v průběhu utkáních, kdy se jim něco nepovede nebo jim spoluhráč nenahraje. Toto je potřeba vyřešit, jelikož se to neslučuje s naší filozofií a s principy kolektivních sportů.

 

Sestava a branky Bělé: Zuzka Austová 1, Vítek Drašnar 5, Péťa Hanes 1, Terka Hrubá 2, Mates Müller 6, Iza Sabolová 1, Lucka Šárogová 1, Tomáš Sluka 2, Vojta Hofer 1, Dan Velich 2

 

Po turnaji jsme vzali děti do centra Poděbrad na procházku parkem, kterou jsme si všichni užili.

 

Děkujeme městu Bělá pod Bezdězem za pomoc s dopravou a rodičům za hlasitou podporu v hledišti. Domácím patří dík za bezproblémovou organizaci turnaje a všem soupeřům za pěkné dopoledne.

 

Za 14 dní nás čeká poslední turnaj v Liberci.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

16.6. | 09:00

Megamini Liberec 6+1

17.6. | 09:00

Megamini Liberec 6+1

18.6. | 09:00

Megamini Liberec 6+1

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

2.6.

Charvátová Anna (14)

4.6.

Šťastný Michal (30)

8.6.

Vlk Jakub (29)

9.6.

Šindelář František (64)

13.6.

Šídlo Jakub (17)

16.6.

Šilhová Eliška (13)

18.6.

Polesný Lukáš (31)

18.6.

Robotka Daniel (17)

19.6.

Stanev Richard (23)

24.6.

Koštejn Václav (15)

24.6.

Tošovský Antonín (47)

25.6.

Černa Lucie (14)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.vazníky VaBoČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music Clubzákladní škola Bělá pod BezdězemSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák