TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků 6+1 v Poděbradech - 4.6.2022

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 6.6.2022 | zobrazeno: 192x

Turnaj minižáků 6+1 v Poděbradech - 4.6.2022

 


Poslední turnaj jarní části středočeské soutěže MINI 6+1 se konal v Poděbradech. Turnaj se odehrál za slunného počasí na venkovním hřišti, které ale bylo po nočním dešti velice kluzké. Našimi soupeři protentokrát byly týmy Lions Hostivice, Sokol Úvaly a Házená Poděbrady.

 

Sestavu jsme opět přizpůsobili s ohledem na blížící se turnaj MEGAMINI v Liberci, ale bohužel se některé děti z různých důvodů omluvily.

 

První utkání proti domácímu týmu jsme odehráli jako vyrovnanou partii. V následujících zápasech jsme za soupeři zaostávali především po pohybové stránce. Naši hráči se přes dobrou obranu soupeřů těžko prosazovali a následně inkasovali „jednoduché“ z rychlých protiútoků.

 

I přesto, že jsme na soupeře z Hostivic a Úval nestačili herně ani pohybově, jsme s turnajem spokojeni. Oproti předešlému měření sil s těmito soupeři jsme se zlepšili a výkonnostní rozdíl nebyl tak markantní. 

 

I když se naše hra neustále zlepšuje, tak stále máme mnoho nedostatků a je potřeba se na ně zaměřit. Potěšujícím faktem je, že se všechny děti dokázaly prosadit. Bohužel jsme velice zklamaní přístupem některých dětí ke hře v průběhu utkáních, kdy se jim něco nepovede nebo jim spoluhráč nenahraje. Toto je potřeba vyřešit, jelikož se to neslučuje s naší filozofií a s principy kolektivních sportů.

 

Sestava a branky Bělé: Zuzka Austová 1, Vítek Drašnar 5, Péťa Hanes 1, Terka Hrubá 2, Mates Müller 6, Iza Sabolová 1, Lucka Šárogová 1, Tomáš Sluka 2, Vojta Hofer 1, Dan Velich 2

 

Po turnaji jsme vzali děti do centra Poděbrad na procházku parkem, kterou jsme si všichni užili.

 

Děkujeme městu Bělá pod Bezdězem za pomoc s dopravou a rodičům za hlasitou podporu v hledišti. Domácím patří dík za bezproblémovou organizaci turnaje a všem soupeřům za pěkné dopoledne.

 

Za 14 dní nás čeká poslední turnaj v Liberci.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

4.8.

Nigrín Jiří (24)

14.8.

Kočí Tomáš (24)

14.8.

Stach Patrik (23)

14.8.

Krouský Karel (45)

15.8.

Hrubý Vladimír (47)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák