TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků 6+1 v Bělé - 21.5.2022

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: středa 25.5.2022 | zobrazeno: 134x

Turnaj minižáků 6+1 v Bělé - 21.5.2022

 


Další turnaj středočeské soutěže MINI 6+1 se uskutečnil v naší městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem. Turnaje se zúčastnila družstva Mělníka, Kostelce, Poděbrad a Bělé.

 

Sestavu jsme postavili již s ohledem na blížící se turnaj MEGAMINI, který proběhne v červnu v Liberci. Do zápasů bohužel nenastoupili Tomáš Sluka, Tomáš Kubíček a Lucka Šárogová.

 

Po velice špatném výkonu na posledním turnaji 6+1 v Kutné Hoře musíme tentokrát náš tým pochválit. Nepovedl se pouze první poločas prvního utkání proti Kostelci. Se zbytkem turnaje jsme byli již spokojeni. Děti se snažily, bojovaly a bylo vidět, že je házená baví.

 

Určitě se musíme ještě hodně zlepšit, především ve hře jeden na jednoho a také v zakončení. Ke konci turnaje nám viditelně chyběla i fyzička. 

 

Sestava a branky Bělé: Zuzka Austová 6, Vítek Drašnar 5, Péťa Hanes 2, Terka Hrubá 3, Lucka Charvátová 1, Mates Müller 4, Iza Sabolová, Aneta Smékalová 5, Lukáš Sotona, Vojta Šenkýř

 

Děkujeme všem týmům za předvedené výkony a vzorné chování během celého turnaje, u stolku rozhodčích pomohli Ivan Hríb a Karel Krouský. Také děkujeme všem divákům, kteří přišli podpořit děti perfektní atmosférou.

 

Tento víkend máme po dlouhé době volno, následně nás čeká poslední turnaj MINI 6+1 v Poděbradech.

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

4.8.

Nigrín Jiří (24)

14.8.

Kočí Tomáš (24)

14.8.

Stach Patrik (23)

14.8.

Krouský Karel (45)

15.8.

Hrubý Vladimír (47)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák