TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj Kostelec 4+1

téma: minižáci | autor: Fanča | datum: pátek 20.5.2022 | zobrazeno: 77x

Turnaj Kostelec 4+1

 


Na sobotní turnaj v Kostelci jsme tentokrát vyrazili s jedním družstvem. Hrálo se na venkovním hřišti za krásného slunného počasí. Našimi soupeři byli Kostelec 1,2,3; Libčice 1,2; Mělník 1,2.

Děti musím za celý turnaj pochválit, jak k němu přistoupily. V každém zápase na nich bylo vidět velké nasazení a zapálení pro hru. Střelecky naše družstvo táhli Petr Hanes, Vojta Hofer a Dan Velich.  V brance se dařilo Naty a Lukášovi. Klárka a Lenka se střelecky trochu trápily, ale nakonec se jim podařilo také vsítit branky. V týmu panovala dobrá nálada po celou dobu turnaje a přispělo k tomu i to, že se všem dětem podařilo vstřelit branku.

Sestava, branky: Petr Hanes 16, Naty Najmanová 3, Vojta Hofer10, Lenka Jeřábková 3, Klárka Udatná 3, Dan Velich 16, Lukáš Sotona 1.

S dopravou nám pomohli Hanesovi, za to jim patří díky, dále bychom chtěli poděkovat pořádajícímu klubu za pěkné dopoledne a ceny pro děti..

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.7.

Cirhan David (15)

4.7.

Šulcová Kamila (22)

5.7.

Foltýnová Magdalena (67)

8.7.

Hamšík Jakub (24)

15.7.

Loukotka Jakub (23)

15.7.

Macoun Jaroslav (24)

21.7.

Müller František (42)

22.7.

Šulc Filip (24)

24.7.

Humpola Matěj (20)

26.7.

Bernard Michal (22)

27.7.

Vaněk Viktor (21)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák