TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků 6+1 v Kutné Hoře - 8.5.2022

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 9.5.2022 | zobrazeno: 346x

Turnaj minižáků 6+1 v Kutné Hoře - 8.5.2022

 


Na další turnaj MINI 6+1 jsme tentokrát odcestovali do Kutné Hory. Turnaj se odehrál na venkovním hřišti za slunného počasí a poměřili jsme své dovednosti s domácí Spartou, Mělníkem a Lions Hostivice.

 

Tentokrát jsme museli hodně improvizovat se sestavou, protože se hodně dětí z různých důvodů omluvilo.

 

V prvním utkání jsme nastoupili proti domácím nadějím a bohužel náš výkon hraničil s ostudou. Naše tradiční představení v prvním utkání. Nulová bojovnost a snaha, velice špatný pohyb a žalostná koncovka.

 

Ve druhém utkání jsme nastoupili proti Mělníku. Naštěstí si děti vzaly naše slova k srdci a předvedly daleko lepší hru, než v předchozím utkání. Zlepšily pohyb jak v útoku, tak i v obraně a na předvedené hře to bylo znát.

 

V závěrečném utkání proti Lions jsme opět přestali bojovat, zřejmě i kvůli únavě nám chyběl lepší pohyb a soupeř nás jednoznačně přehrál.

 

Z celého turnaje máme velice špatný dojem. Především nás mrzí laxnost a malá snaha se „poprat“ o lepší výsledek. Zaostáváme v pohybu a schopnosti se uvolnit jeden na jednoho. Po této zkušenosti jsme se s trenéry rozhodli udělat několik změn jak v nominaci na turnaje, tak především v trénincích.

 

Po turnaji jsme se prošli po překrásném centru města, kde jsme chtěli přijít na jiné myšlenky. Udělali jsme si delší procházku, proběhla pizza a zmrzlina a tak doufáme, že si to děti užily.

 

Doufáme, že na příštím turnaji 6+1 podáme zcela jiný výkon než tentokrát.

 

Sestava, branky: Lucka Šárogová 3, Natálka Najmanová, Vojta Šenkýř, Matyáš Müller 3, Terka Hrubá 5, Tomáš Sluka 3, Iza Sabolová, Péťa Hanes 1, Vítek Drašnar 3, Lenka Jeřábková, Lucka Charvátová

 

Závěrem bychom chtěli poděkovat Láďovi Sobolovi a Slukovým za pomoc s dopravou, Honzovi Drašnarovi za výpomoc se zápisem.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

4.2. | 09:00

O pohár města Bělá p.Bezd.

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.12.

Beran Stanislav (46)

10.12.

Šilha Luboš (57)

11.12.

Kučera Jonáš (21)

11.12.

Kučera Kryštof (21)

25.12.

Holec Vít (15)

29.12.

Linka Daniel (41)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.vazníky VaBoČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music Clubzákladní škola Bělá pod BezdězemSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák