TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků 4+1 v Bělé - 1.5.2022

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 9.5.2022 | zobrazeno: 308x

Turnaj minižáků 4+1 v Bělé - 1.5.2022

 


První květnovou neděli jsme doma odehráli turnaj minižactva v házené 4+1. Naše minižáky jsme doplnili o děti z přípravky a postavili tři družstva.

 

Bělá 1

Pro Sáru a Patrika to byl první turnaj v minižactvu. Po úvodních zápasech z nich spadla nervozita a oba se zlepšovali zápas od zápasu. Sáru to více táhlo do branky, kde předváděla výborné výkony, ale navíc dokázala vstřelit i pěkných pět branek. Patrik se po počáteční nervozitě dostával častěji do střeleckých pozic a svůj parádní výkon orámečkoval deseti brankami. Natálka se střídala se Sárou v brance, kde se jí také dařilo a svými výbornými zákroky nám byla oporou. V útoku se také prosadila, i když jí chybělo někdy trochu štěstí, dokázala vstřelit dvě branky. Lucka se celý turnaj snažila střelecky prosadit a nakonec se jí to podařilo a ze třech vstřelených branek měla velkou radost. Vojta a Matyáš patřili k našim střeleckým tahounům. Tvořili naši hru, zakládali útoky a připravovali brankové příležitosti pro své spoluhráče. Vojta vstřelil osmnáct branek, Matyáš čtyřiačtyřicet.

 

Sestava, branky: Patrik Fryček 10, Sára Hašulová 5, Lucka Šárogová 3, Natálka Najmanová 2, Vojta Šenkýř 18, Matyáš Müller 44

 

Bělá 2

S turnajem a s předvedenou hrou panuje spokojenost snad kromě nepovedeného utkání s Příbramí 2. V týmu se poprvé představil z přípravky Dan Velich, který se ukázal v dobrém světle. 

Všichni děti bojovaly, táhly za jeden provaz a dokázaly se prosadit střelecky. 

 

Sestava, branky: Dan Velich 23, Terka Hrubá 31, Tomáš Sluka 23, Isa Sabolová 12, Péťa Hanes 10, Klárka Udatná 6

 

Bělá 3

Také v tomto týmu nastoupil nováček z přípravky Matěj Reiter. Ve všech zápasech měly děti výborný pohyb a obranu, nedařila se naopak hra jeden na jednoho. 

Všichni hráči dostali velký prostor pro hru. Musím pochválit všechny děti, že poslouchaly a plnily vše, na čem jsme se domluvili.

 

Sestava, branky: Matěj Reiter, Aneta Smékalová 44, Vítek Drašnar 18, Lenka Jeřábková 7, Zuzka Austová 37, Lucka Charvátová 4

 

 

Účastníci: Sokol Bělá 1, Sokol Bělá 2, Sokol Bělá 3, Sokol Kostelec, Sokol Úvaly 1, Sokol Úvaly 2, Spartak Příbram 1, Spartak Příbram 2

 

Závěrem bychom chtěli poděkovat rozhodčím Káje Měšťanové, Lukáši Hríbovi, Lukáši Hentekovi a Ivanu Hríbovi, posledně jmenovanému navíc za přípravu hřišť a moderování turnaje. Vaškovi Renzovi a jeho týmu za občerstvení.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

4.2. | 09:00

O pohár města Bělá p.Bezd.

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.12.

Beran Stanislav (46)

10.12.

Šilha Luboš (57)

11.12.

Kučera Jonáš (21)

11.12.

Kučera Kryštof (21)

25.12.

Holec Vít (15)

29.12.

Linka Daniel (41)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.vazníky VaBoČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music Clubzákladní škola Bělá pod BezdězemSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák