TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků 4+1 v Turnově - 9.4.2022

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 11.4.2022 | zobrazeno: 255x

Turnaj minižáků 4+1 v Turnově - 9.4.2022

 


V sobotu 9. 4. jsme se dvěma družstvy absolvovali turnaj v Turnově. Na střídání měla obě naše družstva pouze jednoho hráče, a to bylo zejména na družstvu Bělá 1 v posledních zápasech znát. Hrálo se systémem každý s každým 1x15 minut bez počítání skóre. Účastníci: Bělá 1, 2;  Libčice 1, 2; Příbram 1, 2; a domácí Turnov 1, 2.

 

Bělá 1

V úvodních zápasech jsme měli velmi dobrý pohyb jak v útočné, tak obranné fázi. Dařilo se nám střelecky a naše střely končily většinou brankou. S přibývajícími zápasy se začala dostavovat únava a poslední zápas už jsme dohrávali s vypětím všech sil. Děti musím pochválit především za nasazení a bojovnost v každém zápase. Všichni hráči si na turnaji vstřelili branku a v týmu panovala pohoda a dobrá nálada.

Sestava a branky: Matyáš Müller 47, Vojta Hofer 27, Tomáš Sluka 16, Vojta Šenkýř 12, Lenka Jeřábková 4, Natálka Najmanová 5

 

Bělá 2

Kromě utkání s Příbramí 2 se nám turnaj povedl. Asi nejlepší utkání jsme odehráli na závěr turnaje s Libčicemi. Všechny děti zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony, bojovnost a přístup k turnaji. Všichni si vstřelili branku a tak jako v družstvu Bělá 1, panovala v týmu dobrá nálada.

Sestava a branky: Tomáš Kubíček 10, Péťa Hanes 5, Vítek Drašnar 28, Matyáš Machart 4, Zuzka Austová 39, Lucka Charvátová 7

 

Děti jsme po turnaji vzali za odměnu do KFC, kde dočerpaly energii. Závěrem bychom chtěli poděkovat organizátorům za pěkné dopoledne, Technickým službám za pomoc s dopravou a Honzovi Drašnarovi za focení na turnaji.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.7.

Cirhan David (15)

4.7.

Šulcová Kamila (22)

5.7.

Foltýnová Magdalena (67)

8.7.

Hamšík Jakub (24)

15.7.

Loukotka Jakub (23)

15.7.

Macoun Jaroslav (24)

21.7.

Müller František (42)

22.7.

Šulc Filip (24)

24.7.

Humpola Matěj (20)

26.7.

Bernard Michal (22)

27.7.

Vaněk Viktor (21)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák