oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků 4+1 v Turnově - 9.4.2022

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 11.4.2022 | zobrazeno: 255x

Turnaj minižáků 4+1 v Turnově - 9.4.2022

V sobotu 9. 4. jsme se dvěma družstvy absolvovali turnaj v Turnově. Na střídání měla obě naše družstva pouze jednoho hráče, a to bylo zejména na družstvu Bělá 1 v posledních zápasech znát. Hrálo se systémem každý s každým 1x15 minut bez počítání skóre. Účastníci: Bělá 1, 2;  Libčice 1, 2; Příbram 1, 2; a domácí Turnov 1, 2.

Bělá 1

V úvodních zápasech jsme měli velmi dobrý pohyb jak v útočné, tak obranné fázi. Dařilo se nám střelecky a naše střely končily většinou brankou. S přibývajícími zápasy se začala dostavovat únava a poslední zápas už jsme dohrávali s vypětím všech sil. Děti musím pochválit především za nasazení a bojovnost v každém zápase. Všichni hráči si na turnaji vstřelili branku a v týmu panovala pohoda a dobrá nálada.

Sestava a branky: Matyáš Müller 47, Vojta Hofer 27, Tomáš Sluka 16, Vojta Šenkýř 12, Lenka Jeřábková 4, Natálka Najmanová 5

Bělá 2

Kromě utkání s Příbramí 2 se nám turnaj povedl. Asi nejlepší utkání jsme odehráli na závěr turnaje s Libčicemi. Všechny děti zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony, bojovnost a přístup k turnaji. Všichni si vstřelili branku a tak jako v družstvu Bělá 1, panovala v týmu dobrá nálada.

Sestava a branky: Tomáš Kubíček 10, Péťa Hanes 5, Vítek Drašnar 28, Matyáš Machart 4, Zuzka Austová 39, Lucka Charvátová 7

Děti jsme po turnaji vzali za odměnu do KFC, kde dočerpaly energii. Závěrem bychom chtěli poděkovat organizátorům za pěkné dopoledne, Technickým službám za pomoc s dopravou a Honzovi Drašnarovi za focení na turnaji.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Cirhan David (15)

Šulcová Kamila (22)

Foltýnová Magdalena (67)

Hamšík Jakub (24)