TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / SPS Cup 2022 - turnaj minižáků 6+1

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: neděle 13.2.2022 | zobrazeno: 395x

SPS Cup 2022 - turnaj minižáků 6+1

společná fotografie týmů SPS Cupu 2022 


V neděli 13.2.2022 se v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem uskutečnil tradiční přípravný turnaj minižáků v házené 6+1 pod názvem SPS Cup 2022.

Tohoto turnaje se zúčastnily týmy: Házená Mělník, Házená Poděbrady, TJ Sokol Úvaly a domácí TJ Sokol Bělá pod Bezdězem. Systém turnaje byl zvolen každý s každým, hrací doba 2x12 minut s 5minutovou přestávkou. Jelikož se jednalo pro všechny hráče o první zkušenost s „velkou“ házenou, tak jsme se s trenéry ostatních týmu dohodli, že se nebude počítat skóre utkání.

 

První utkání s Mělníkem se nám vydařilo nejvíce. Dobře jsme bránili a zakončovali především z rychlých protiútoků. Ve druhém utkání jsme se střetli s týmem z Poděbrad. V úvodu jsme byli trochu zaskočeni výškovou převahou děvčat z Poděbrad, ale postupem času jsme se s tím vyrovnali a odehráli povedené utkání. Do závěrečného utkání s Úvaly jsme vstoupili katastrofálně, kdy jsme dělali chybu za chybou, které soupeři trestali z trháků. Naštěstí jsme se ve druhém poločase zlepšili a soupeři se vyrovnali.

 

Sestava Bělé:
Lenka Jeřábková, Matyáš Müller 2, Izabela Sabolová, Lucka Charvátová, Klárka Udatná, Zuzka Austová 8, Natálka Najmanová, Tomáš Sluka 8, Terka Hrubá 3, Anetka Smékalová 5, Vojta Šenkýř 2, Vojta Hoffer, Vítek Drašnar 1

 

Všechny hráče musíme pochválit především za nasazení a snahu. Z celého turnaje jsme nadšení. Trochu jsme se obávali, jak si děti poradí s velkým hřištěm, ale nakonec to zvládly skvěle.

 

Děkujeme všem hráčům a trenérům, kteří se turnaje zúčastnili, za předvedené výkony a skvělé vystupování v průběhu celého turnaje, který probíhal v přátelské a pozitivní atmosféře.

 

Nesmíme opomenout ani skvělé rozhodčí Ivana Hríba a Standu Švece, kteří celý turnaj zvládli na výbornou. Během turnaje trpělivě pomáhali dětem pochopit házenou na velkém hřišti.

 

Doufáme, že se turnaj  přítomným divákům líbil a opět zavítají podpořit naše hráče.

 

Na úplný závěr děkujeme firmě SPS servis a programování strojů, s.r.o. z Bakova nad Jizerou za dlouhodobou podporu našeho oddílu. Velice si toho vážíme.

Přiložené fotky

nástup týmůdružstvo Poděbraddružstvo Mělníkadružstvo Úvaldružstvo Bělé

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.7.

Cirhan David (15)

4.7.

Šulcová Kamila (22)

5.7.

Foltýnová Magdalena (67)

8.7.

Hamšík Jakub (24)

15.7.

Loukotka Jakub (23)

15.7.

Macoun Jaroslav (24)

21.7.

Müller František (42)

22.7.

Šulc Filip (24)

24.7.

Humpola Matěj (20)

26.7.

Bernard Michal (22)

27.7.

Vaněk Viktor (21)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák